(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

Dzięki kwiatowym ornamentom KALDEWEI twoja łazienka rozkwitnie

Ahlen, styczeń 2013. – Nic tak nie cieszy po długich zimowych miesiącach jak obserwowanie budzącej się wiosną do życia natury. Nabrzmiałe pączki otwierają swoje wnętrze ukazując delikatne płatki kwiatów. Potrzeba tylko kilku ciepłych dni, aby natura zaprezentowała swoje piękno w pełnej krasie. Ta fantastyczna przemiana stała się inspiracją dla projektantów firmy KALDEWEI, którzy stworzyli unikalną kolekcję florystycznych ornamentów zdobiących wanny oraz emaliowane powierzchnie prysznicowe. Delikatne akcenty zdobnicze, skomponowane ze splecionych gałązek kwitnącej lilii, mają za zadanie wizualnie ocieplić przestrzeń i podkreślać indywidualny charakter wnętrza łazienki. 

Cechą wyróżniającą produkty KALDEWEI jest ich unikalne wzornictwo. Dbają o to czołowe, światowe studia projektowe. Efektem współpracy z renomowanym biurem projektowym Phoenix Design Stuttgart/Tokio jest harmonijne połączenie wyjątkowych kwiatowych ornamentów, stworzonych przez czołowych designerów studia z ekskluzywnymi produktami wykonanymi ze stali emaliowanej KALDEWEI. Gałązki kwitnących lilii w stonowanych odcieniach szarości zdają się wyrastać z powierzchni wanien i brodzików. Niepowtarzalna kombinacja eleganckiej szarości kwiatowego ornamentu z głęboką czernią lub alpejską bielą emaliowanej powierzchni przyciąga uwagę i stanowi inspirację dla osób, które chcą kreować otaczającą przestrzeń i dążą do tego, aby ich łazienka miała to nieuchwytne , „coś”. Ta cecha ma stanowić o unikalności i indywidualności wnętrza i kreatywności jego właściciela.

Wyjątkowy element dekoracyjny dostępny dla wybranych modeli wanien i powierzchni prysznicowych

Dzięki naturalnej ornamentyce w kształcie gałązek kwitnących lilii, wanny i powierzchnie prysznicowe dają się łatwo zestawiać z innymi materiałami w łazience, takimi jak drewno, kamień czy po prostu płytki ceramiczne. Z kwiatowym motywem produkowanych jest aktualnie 14 różnych modeli wanien KALDEWEI - między innymi modele Centro Duo oraz Asymmetric Duo. Ten elegancki dekor ozdabia również emaliowane powierzchnie prysznicowe takie jak Conoflat, Ladoplan, Superplan Plus, Superplan oraz Superplan XXL. Aby zagwarantować trwałość delikatnego ornamentu, motyw gałązek lilii jest wypalany w powierzchni emalii. W ten oto sposób firma KALDEWEI codziennie zaprasza wiosnę do Państwa  łazienek.

Źródło: KALDEWEI GmbH & Co. KG Prosimy o egzemplarz druku.

doc pl KALDEWEI PM Ornamentik
doc  |  7 MB
1 KALDEWEI Conoflat Alpinweiss mit Lilien Ornament
zip  |  2 MB
1b KALDEWEI Conoflat Alpinweiss mit Lilien Ornament
zip  |  2 MB
2 KALDEWEI Superplan Plus Schwarz mit Lilien Ornament
zip  |  547 KB
3 KALDEWEI Centro Duo Alpinweiss mit Lilien Ornament
zip  |  222 KB
< DIN A4
2 MB

Dzięki naturalnej ornamentyce w kształcie gałązek kwitnących lilii, powierzchnie prysznicowe dają się łatwo zestawiać z meblami łazienkowymi wykonanymi z drewna oraz kamienia naturalnego. Na zdjęciu: powierzchnia prysznicowa Conoflat w kolorze białym z ornamentem przedstawiającym splecione gałązki kwitnącej lilii.

Source: © KALDEWEI  |  1b_KALDEWEI_Conoflat_Alpinweiss_mit_Lilien_Ornament.jpg

< DIN A4
751 KB

Niepowtarzalna kombinacja kwiatowego ornamentu z głęboką czernią lub alpejską bielą emaliowanej powierzchni prysznicowej lub powierzchni wanny ma za zadanie przyciągać uwagę i podkreślać indywidualny charakter przestrzeni łazienkowej. Na zdjęciu: powierzchnia prysznicowa Kladewei Superplan w kolorze czarnym z ornamentem przedstawiającym splecione gałązki kwitnącej lilii.

Source: © KALDEWEI  |  2_KALDEWEI_Superplan_Plus_Schwarz_mit_Lilien_Ornament.jpg

< DIN A4
533 KB

Efektem współpracy z renomowanym biurem projektowym Phoenix Design Stuttgart/Tokio jest harmonijne połączenie wyjątkowych kwiatowych ornamentów, stworzonych przez czołowych designerów studia z ekskluzywnymi produktami wykonanymi ze stali emaliowanej firmy KALDEWEI. Ta unikalna kompozycja nadaje przestrzeni łazienkowej świeży , wiosenny niepowtarzalny klimat. Na zdjęciu: wanna KALDEWEI Classic Duo w kolorze białym z ornamentem przedstawiającym splecione gałązki kwitnącej lilii.

Source: © KALDEWEI  |  3_KALDEWEI_Centro_Duo_Alpinweiss_mit_Lilien_Ornament.jpg