(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

Podświetlane dysze hydromasażu Vivo Turbo

Ekskluzywne oświetlenie wanny z hydromasażem pozwala na stworzenie w czasie kąpieli niepowtarzalnego nastroju

KALDEWEI, europejski lider rynku wanien i brodzików ze stali emaliowanej, wprowadza w 2009 roku na rynek nowe, ekskluzywne oświetlenie do systemu hydromasażu Vivo. Vivo Turbo to jedyny na świecie system, który dzięki specjalnej konstrukcji dysz funkcjonuje bez tradycyjnego orurowania i pompy. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii LED można teraz nabyć ten system również z podświetlonymi dyszami, które stwarzają w wannie z hydromasażem miłą atmosferę i pozytywnie oddziałują na ciało i ducha.

W dwóch kolorach

Światło z dysz systemu Vivo Turbo nadaje kąpieli nastrojowy klimat. Kombinacja współgrających ze sobą wody, ciepła i światła przynosi trwałe, głębokie odprężenie. KALDEWEI oferuje swoje nowe oświetlenie w dwóch wersjach; klient może wybierać pomiędzy światłem niebieskim i białym.

Z fizycznego punktu widzenia biel to suma wszystkich kolorów. Biały kolor nie wywołuje negatywnych asocjacji, jest więc kolorem najdoskonalszym. Biel symbolizuje światłość, mądrość oraz czystość i w ten sposób idealnie nawiązuje do symboliki przestrzeni dobrego samopoczucia i relaksu, jaką jest łazienka.  Kolor niebieski działa z kolei uspokajająco i rozluźniająco, przyczyniając się do odnalezienia wewnętrznego i zewnętrznego spokoju oraz zredukowania skutków stresującego i gorączkowego życia. Ten kolor to symbol harmonii, przestrzeni i ciszy; jest uważany za pozytywnie stymulujący emocjonalnie.

System oświetlenia działa analogicznie do funkcji hydromasażu

W systemie Vivo Turbo i Vivo Turbo Plus każda z dysz posiada własny silnik, dzięki czemu dysze zasysają wodę i bezpośrednio kierują ją w postaci masujących strumieni na wybrane część ciała użytkownika. Vivo Turbo Plus umożliwia ponadto indywidualnie ustawienie programu hydromasażu, w którym poszczególne pary dysz są uruchamiane jedna po drugiej. Nowy system oświetlenia pracuje analogicznie do działania hydromasażu: wraz z automatycznym wzrostem i spadkiem intensywności hydromasażu zmienia się też poziom jasności podświetlanych dysz. Jeśli w systemie Vivo Turbo Plus za pomocą programów do hydromasażu napędzane są pojedyncze pary dysz, wtedy tylko te dysze oświetlają wannę niebieskim lub białym światłem. Dodatkowo oświetlenie można wyłączyć na czas trwania hydromasażu lub korzystać z niego bez funkcji hydromasażu.

Źródło: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Prosimy o egzemplarz pokazowy

doc pl Illuminated jets Vivo Turbo
doc  |  356 KB
Vivo Turbo Düse weiss
zip  |  513 KB
Vivo Turbo Duese blau
zip  |  683 KB
> DIN A4
5 MB

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii LED można teraz nabyć system KALDEWEI Vivo Turbo również z podświetlonymi dyszami, które stwarzają w wannie z hydromasażem miłą atmosferę i pozytywnie oddziałują na ciało i ducha.

Source: © KALDEWEI  |  press_whirl_beleuchtete_5_1_turbo_duese_weiss.jpg

> DIN A4
5 MB

Światło z dysz systemu KALDEWEI Vivo Turbo nadaje kąpieli nastrojowy klimat. Kombinacja współgrających ze sobą wody, ciepła i światła przynosi trwałe, głębokie odprężenie.

Source: © KALDEWEI  |  press_whirl_beleuchtete_5_2_turbo_duese_blau.jpg