(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

Kolekcja ,,Meisterstück“ KALDEWEI – inspiracja i indywidualność

Ahlen, październik 2014. – współczesna architektura łazienkowa zrywa z konwencjonalnym sposobem aranżacji oraz klasycznymi wzorcami projektowymi. Architekci oraz projektanci wnętrz przywiązują dzisiaj ogromną wagę do wysokiego poziomu luksusu oraz dużej indywidualizacji projektów. Wolnostojące wanny z ekskluzywnej kolekcji ,,Meisterstück“ z obudowami wykonanymi ze stali emaliowanej inspirują, a przy tym pozostawiają dużo miejsca dla kreatywności projektanta. Trzy różne kształty dają możliwość tworzenia wyjątkowych projektów, których centralnym elementem jest komfortowa wanna wolnostojąca, zapewniająca użytkownikom odprężenie i relaksującą kąpiel. Taki nowatorski sposób organizacji przestrzeni porusza i wzbudza emocje. Uwagę przyciąga nie tylko unikalny design, czy szlachetny materiał, z którego wykonana jest wanna KALDEWEI, ale przede wszystkim wyjątkowa atmosfera tak urządzonego wnętrza.

Modele z ekskluzywnej kolekcji ,,Meisterstück“ należą niewątpliwie do nowej generacji wanien wolnostojących wykonanych z wysokiej jakości stali emaliowanej KALDEWEI. Luksusowe wanny zachwycają minimalistycznym wzornictwem oraz czystą formą, opartą na kombinacji prostych linii, stanowiąc prawdziwe dzieła nowoczesnej sztuki użytkowej. W linii ,,Meisterstück” występują wanny prostokątne, owalne oraz asymetryczne z szerokim rantem z jednej strony. Tak bogata oferta otwiera duże spektrum możliwości indywidualnego kształtowania przestrzeni kąpielowej. W zależności od koncepcji projektanta oraz wybranego modelu wanna może harmonijnie wtopić się w architekturę pomieszczenia lub wręcz przeciwnie stanowić wyjątkowy, przyciągający uwagę akcent wizualny.    

Renomowane nagrody za wyjątkowy design w ramach międzynarodowych konkursów

Nowatorskie wzornictwo luksusowych modeli z kolekcji ,,Meisterstück” zwróciło uwagę ekspertów oraz członków międzynarodowego jury w kilku prestiżowych konkursach. Jeszcze przed oficjalnym rynkowym debiutem wanna Centro Duo Oval z kolekcji ,,Meisterstück” otrzymała tytuł Best of Best 2014 w ramach konkursu Interior Innovation Award. Ten wyjątkowy model został również nagrodzony tytułem German Design Award 2015 w konkursie „Iconic Award 2014 – Best of Best“ oraz uhonorowany srebrnym medalem w „Focus Open 2014“. Warto przypomnieć, że firma KALDEWEI otrzymała już ponad 100 prestiżowych nagród i wyróżnień za wyjątkowy design oraz innowacyjne rozwiązania techniczne i tym samym należy do grona najczęściej nagradzanych producentów wyposażenia łazienek na świecie. 

"Źródło: KALDEWEI GmbH & Co. KG Prosimy o egzemplarz druku."

KALDEWEI PR Meisterstuecke free-standing baths PL
doc  |  2 MB
KALDEWEI Meisterstuecke Inspiration und Individualitaet
zip  |  7 MB
< DIN A4
4 MB

Wanna Centro Duo Oval z ekskluzywnej linii „Meisterstück“ wyróżnia się klasycznym, owalnym kształtem stanowiąc ciekawy wizualny akcent w nowoczesnym, industrialnym wnętrzu. Luksusowy, wolnostojący model Centro Duo Oval przyciąga uwagę i może stać się głównym elementem otwartej, zintegrowanej z resztą apartamentu nowoczesnej przestrzeni kąpielowej.

Source: © KALDEWEI  |  1_KALDEWEI_Meisterstueck_Centro_Duo_Oval-rgb.jpg

< DIN A4
3 MB

Wanna Conoduo charakteryzuje się surowym, geometrycznym kształtem, który zachwyca minimalistyczną czystością formy. We współczesnej architekturze łazienkowej, która świadomie koncentruje się tylko na najważniejszych elementach wyposażenia, centralnym punktem projektu staje się luksusowa wolnostojąca wanna. Doskonałym uzupełnieniem takiej aranżacji jest zabudowana w płaszczyźnie podłogi powierzchnia prysznicowa wykonana z wysokiej jakości stali emaliowanej KALDEWEI. Dzięki wyjątkowym właściwościom użytkowym tego materiału, taki właśnie sposób organizacji przestrzeni kąpielowej doskonale sprawdza się również w luksusowych łazienkach międzynarodowych sieci hotelowych.

Source: © KALDEWEI  |  2_KALDEWEI_Meisterstueck_Conoduo_rgb.jpg

< DIN A4
3 MB

Model Asymmetric Duo z kolekcji „Meisterstück“ łączy ekskluzywny design z doskonałym komfortem i zapewnia przyjemność kąpieli na najwyższym poziomie. Klasyczna forma asymetrycznej wanny charakteryzującej się szerokim rantem z jednej strony, tworzy ciekawy wizualny kontrast z jej ergonomicznym, symetrycznym wnętrzem. Dzięki perfekcyjnemu połączeniu wszystkich elementów ta wyjątkowa wanna harmonijnie wtapia się w koncepcję wystroju nowoczesnej przestrzeni łazienkowej. Niespotykaną do tej pory przyjemność kąpieli zapewniają wanny z kolekcji ,,Meisterstück” wyposażone w innowacyjny system audio KALDEWEI Sound Wave. Wanna pełni tu rolę rezonatora i niezależnie od tego czy jest napełniona wodą czy pusta zapewnia doskonałej jakości dźwięk. Dzięki temu wyjątkowemu systemowi można nie tylko słuchać, ale dosłownie zanurzyć się w dźwiękach ulubionej muzyki. Delikatne drgania wody oddziałują na nasze zmysły i powodują, że każda kąpiel staje się nowym, niezapomnianym przeżyciem…

Source: © KALDEWEI  |  3_KALDEWEI_Meisterstueck_Asymmetric_Duo_rgb.jpg