(PL)
Mini

MINI – wanna asymetryczna

Pobieranie

  • Pobierz ulotkę promocyjną
  • Przejdź do strony produktowej MINI lewa
  • Przejdź do strony produktowej MINI prawa

Jednoosobowa wanna MINI wykonana jest z stali emaliowanej KALDEWEI – wyjątkowego materiału, którego własności gwarantujemy przez minimum 30 lat.
Jak większość swoich produktów również wannę MINI KALDEWEI zaprojektował we współpracy z renomowanym biurem wzorniczym. Tym razem projekt powstał w studiu Phoenix Design Stuttgart/ Tokio. Śmiało można stwierdzić, że wanny MINI są kwintesencją stylu, smaku i dobrego wyczucia w niewielkim pomieszczeniu.
Dzięki zwężeniu wnętrza po stronie stóp MINI idealnie komponuje się nawet w najmniejszej łazience, pozwalając w możliwie efektywny sposób zagospodarować jej powierzchnię. Te cechy idealnego dopasowania do małej przestrzeni idą w parze z komfortem kąpieli – to, co zaoszczę – dzono na długości wanny, zwrócono z nawiązką tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne: w strefie barków. Nie ma bardziej udanego połączenia niewielkich rozmiarów i dużej swobody w kąpieli. Wanna MINI dostępna jako wersja lewa i prawa.

O inne produkty oraz dostępne akcesoria i wyposażenie (np. powierzchnia uszlachetniona ułatwiająca czyszczenie) pytaj w dobrych sklepach z wyposażeniem łazienek.

ModelDługośćSzerokośćGłebokość
836 lewa15770/47,543
834 prawa15770/47,543
832 lewa15775/5043
830 prawa15775/5043

W tabeli modele objęte promocją. Wymiary w cm.