• Inspiracja
  • Materiał
  • Stal emaliowana

Stal emaliowana KALDEWEI – Wyjątkowy materiał z 30-letnią gwarancją*

Perfekcyjny materiał do perfekcyjnych rozwiązań designerskich to: stal emaliowana KALDEWEI. Stal i szkło – dwa naturalne, cenione od wieków materiały, z których każdy posiada niepowtarzalne właściwości. Stal wyróżnia się wytrzymałością, dużą obciążalnością i plastycznością. Szkło jest wyjątkowo odporne na działanie czynników chemicznych oraz obciążenia termiczne i zapewnia doskonałe właściwości optyczne. Stal emaliowana KALDEWEI stanowi nierozerwalne połączenie wytrzymałej stali i odpornego szkła, w którym wyjątkowe właściwości obu tych materiałów współistnieją ze sobą w idealnej symbiozie.

Stal emaliowana KALDEWEI – jedyna w swoim rodzaju. KALDEWEI to jedyny na świecie producent, który samodzielnie opracował metodę emaliowania i ją wykorzystuje we własnych piecach. KALDEWEI realizuje cały proces produkcji wartości – od wytworzenia emalii przez formowanie stali po pokrywanie jej emalią – w niemieckim mieście Ahlen.
Z Ahlen wyprodukowane w Niemczech, wysokiej jakości rozwiązania łazienkowe KALDEWEI eksportowane są na cały świat. Mając aspiracje bycia prekursorem, który nieustannie przesuwa granice tego, co możliwe, i pragnie stale ulepszać to, co dobre, firma KALDEWEI przez prawie sto lat rozwijała i udoskonalała specjalną recepturę i technologię produkcji swojej stali emaliowanej. Stal emaliowana KALDEWEI to trwała wartość, którą codziennie na nowo się dostrzega, odczuwa i docenia.

*zgodnie z naszymi obowiązującymi warunkami gwarancji