• Inspiracja
  • Materiał
  • Kolory

Kolory

Dla współczesnego człowieka łazienka stała się miejscem duchowego oczyszczenia. To właśnie tutaj chcemy odpoczywać i delektować się wolnym czasem. Niebagatelny wpływ na nasz nastrój ma sposób aranżacji tej przestrzeni. Ciepła, naturalna kolorystyka elementów wyposażenia może w znaczący sposób oddziaływać na zmysły przyczyniając się do stworzenia harmonijnej atmosfery. Z tego właśnie powodu powierzchnie prysznicowe oraz wybrane modele wanien i wszystkie umywalki niemieckiego producenta są dostępne w naturalnych matowych barwach Coordinated Colours Collection. Tak jak dotychczas umywalki występują również w standardowych kolorach sanitarnych. Dzięki idealnemu kolorystycznemu dopasowaniu rozwiązania produktowe KALDEWEI wnoszą do przestrzeni łazienkowej zmysłowość i harmonię.

Coordinated Colours Collection


Nowa kolekcja matowych kolorów podkreśla w niezwykle estetyczny sposób szczególność naszych nowych brodzików, wyznaczając nowe kryteria zmysłowości i wartości. Kolory brodzików równych z podłogą w zakresie Coordinated Colours Collection dopasowują się idealnie do aktualnych trendów płytek ceramicznych, które można nabyć w handlu. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej dla brodzików, wanien i wanien z hydromasażem, KALDEWEI oferuje niezliczone możliwości indywidualnej aranżacji łazienki, zgodnie z Państwa upodobaniami. Przekonywujący jest więc nie tylko szeroki wybór, lecz także możliwości zestawień.

brąz ancona matowy
brąz ancona matowy
biel alpejska matowy
biel alpejska matowy
szary catania matowy
szary catania matowy
antracyt city matowy
antracyt city matowy
czarny lava matowy
czarny lava matowy
szarny pasadena matowy
szarny pasadena matowy
szary perl matowy
szary perl matowy
kremowy seashell matowy
kremowy seashell matowy
beż prairie matowy
beż prairie matowy
brąz maple matowy
brąz maple matowy
brąz woodberry matowy
brąz woodberry matowy
szary oyster matowy
szary oyster matowy

Rozszerzając ofertę umywalek o modele w naturalnej, zmysłowej palecie barw Coordinated Colours Collection niemiecki producent zapewnia klientom jeszcze większą swobodę w aranżacji przestrzeni łazienkowej. Kolekcja Coordinated Colours obejmuje szeroką gamę modnych odcieni: od ciepłych brązów i eleganckich szarości przez delikatne pastelowe beże aż po intensywną czerń. Proponowana przez KALDEWEI gama kolorów jest bardzo uniwersalna. Harmonijnie współgra z innymi elementami wyposażenia lub tworzy przyciągające uwagę kontrasty. Dzięki materiałowej, kolorystycznej i stylistycznej spójności umywalki KALDEWEI doskonale współgrają z programem emaliowanych powierzchni prysznicowych w myśl zasady „idealnego dopasowania”. 

 

 

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO

 
Dzięki elementom wyposażenia dodatkowego KALDEWEI kąpiel staje się prawdziwą przyjemnością. Estetyczne uchwyty dopasowane do wzoru różnych modeli wanien dodatkowo podwyższają poziom bezpieczeństwa. Wykończenia przeciwpoślizgowe i pełne wykończenia przeciwpoślizgowe zapewniają bezpieczeństwo podczas wchodzenia do wanny i są połączone miejscowo lub na całej powierzchni ze stalą emaliowaną. Uszlachetniona powierzchnia ułatwia czyszczenie po kąpieli – aby byli Państwo odprężeni również po niej. Dzięki powierzchni uszlachetnionej woda na stali emaliowanej perli się, zbierając cząsteczki brudu i wapnia. Czyszczenie nie wymaga zastosowania agresywnych środków, lecz jedynie wilgotnej ściereczki.

 

KALDEWEI Secure Plus

Coraz częściej współcześni projektanci wnętrz koncentrują się nie tylko na funkcjonalnych i użytkowych aspektach przestrzeni łazienkowej. Równie ważne jak wygoda, są estetyka i ciekawy design. Projektując przestrzeń łazienkową, architekci zwracają szczególną uwagę na dopasowanie wnętrza do stylu życia, upodobań oraz indywidualnych wymagań użytkowników takich jak wiek czy stan zdrowia.  

 


* Przedstawione kolory służą wyłącznie jako punkt odniesienia i, zależnie od odwzorowania przez monitor, mogą się różnić od rzeczywistych.