(PL)

Zrównoważone podejście do higieny


Regularne mycie rąk jest najprostszym sposobem na ochronę siebie i innych.
Dodatkowe bezpieczeństwo w tym względzie zapewniają higieniczne powierzchnie, takie jak wyjątkowa stal emaliowana KALDEWEI. To dlatego, że przypominająca szkło powłoka stali emaliowanej nie daje zabrudzeniom żadnych szans, a ponadto jest niezwykle łatwa w czyszczeniu.

mywalki ze stali emaliowanej
a optymalna higiena rąk

Już od dawna uważa się, że regularne mycie rąk jest najprostszym sposobem na ochronę siebie i innych. Odpowiednio dbając o higienę dłoni, wszyscy możemy mieć swój wkład w zahamowaniu rozprzestrzeniania wirusów i bakterii. Natomiast higieniczne powierzchnie umywalek wykonanych ze stali emaliowanej dodatkowo zwiększają poziom bezpieczeństwa. W końcu: nasza stal emaliowana KALDEWEI jest bardzo szybka i łatwa w czyszczeniu. To zasługa pozbawionej porów powierzchni, która przypomina szkło.

 

Do naszych umywale

 

Ale na tym nie koniec: Wszystkie modele umywalek KALDEWEI są seryjnie wyposażone w uszlachetnioną, łatwą w utrzymaniu powierzchnię. Brud i zarazki są podczas mycia rąk po prostu spłukiwane wraz z wodą, bez konieczności uciążliwego wycierania. Niezależne badania potwierdzają zalety tego materiału. Studium przeprowadzone przez TÜV Rheinland wykazało, że nasze emaliowane wyroby łazienkowe w łatwy i szybki sposób można oczyścić z wszelkich zabrudzeń. Dlatego produkty KALDEWEI są wybierane często nie tylko przez inwestorów prywatnych, ale także jako wyposażenie łazienek hotelowych czy szpitalnych, gdzie kładzie się szczególnie duży nacisk na kwestię higieny.
 

Więcej o stali emaliowanej KALDEWEI

 


„Tutaj zarazki i brud nie mają żadnych szans”


Specjalistka ds. higieny Sandra Hunke łączy dwa zawody, które nie mogłyby jeszcze bardziej się od siebie różnić: jest mechanikiem instalacji przemysłowych, a oprócz tego popularną modelką. Często doradza swoim klientom w zakresie higieny.

„Higiena stanowi dla naszych klientów dość istotny temat. Regularnie udzielam porad związanych z rodzajami powierzchni oraz montuję niesamowicie dużo umywalek” – mówi instalatorka. Jako mechanik instalacji przemysłowych od początku pracy w zawodzie, a więc już od ośmiu lat, do łazienek swoich klientów wybiera stal emaliowaną.

„Stal emaliowana to dla mnie taki materiał łazienkowy, który najlepiej znosi próbę czasu. Jest zrównoważona i długowieczna. A za sprawą całkowicie pozbawionej porów powierzchni z czystym sumieniem mogę powiedzieć: tutaj zarazki i brud nie mają żadnych szans”.

Wskazówki dotyczące mycia rąk

Krok 1

Włóż ręce pod strumień bieżącej wody.

 

Krok 2

Dokładnie rozprowadź na nich mydło: zarówno po stronie wewnętrznej, jak również na grzbietach dłoni, opuszkach palców, w przestrzeniach między palcami i na kciukach, nie pomijając paznokci.

Krok 3

SWcieraj mydło we wszystkich częściach dłoni – dokładne mycie rąk powinno trwać od 20 do 30 sekund. Zaśpiewaj dwa razy „Happy Birthday to You”, aby mieć pewność, że trzymasz się zalecanego czasu.

Krok 4

Spłucz ręce pod bieżącą wodą, a potem dokładnie osusz.

 

Krok 5

Nie zapomnij o pielęgnacji.

Więcej inspiracji dla Twojej łazienki