(PL)
Firma
Dlaczego KALDEWEI?

Z MYŚLĄ O PRZYSZŁOŚCI

Łazienka to element przestrzeni życiowej. Pozwala odzyskać siły i nabrać energii. Odświeżyć się, odpocząć i zrelaksować.
To także ważna decyzja. Komunikat, który wyraża Ciebie. Twój styl życia i filozofię.

Zarówno dziś, jak i jutro. Nie tracąc na aktualności.

TRADYCJA

Jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym o silnych korzeniach: już czwarte pokolenie zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem wyrobów łazienkowych cechujących się doskonałą jakością. Cel, jaki sobie stawiamy, pozostaje niezmienny od ponad 100 lat: Jest nim tworzenie perfekcyjnych rozwiązań, powstających poprzez syntezę materiałów najwyższej jakości i ikonicznego designu – z myślą o spełnieniu najwyższych oczekiwań i dopasowaniu do każdej przestrzeni.

 


100 lat działalności KALDEWEI

PASJA

Brodziki, wanny, umywalki – wytwarzamy je ze stali emaliowanej – surowca, będącego naszą pasją i inspiracją, jak również gwarancją najwyższej precyzji, ponadczasowej estetyki oraz możliwości sprostania wyzwaniom technicznym, z którymi mierzymy się jako pionierzy. Właśnie ta pasja od pokoleń wyróżnia naszych pracowników. Z kolei dzięki nim jesteśmy utożsamiani z trwałymi produktami łazienkowymi. Tylko nasz zespół jest w stanie sprostać wysokim wymaganiom w odniesieniu do jakości produktu, designu i wykonania. Wczoraj, dziś, a także w przyszłości.

 

Podgląd na żywo

ZRÓWNOWAŻONA PRODUKCJA

Jeśli ktoś od ponad 100 lat przekształca surowce naturalne w trwałe, uniwersalne, piękne produkty i myśli o kolejnych pokoleniach, kwestie zrównoważonego rozwoju są dla niego immanentne. Tym bardziej, że nasza stal emaliowana jest prawdopodobnie najbardziej perspektywicznym materiałem do wyrobów sanitarnych, umożliwia recykling w 100% i nawet w 20% składa się ze stali możliwej do dalszego przetwarzania.
Również produkcja i transport są podporządkowane oszczędnemu gospodarowaniu zasobami. Z myślą o ochronie środowiska i dobru przyszłych pokoleń.

Więcej na temat
zrównoważonej produkcji

Nasza filozofia zrównoważonego gospodarowania surowcami w 2017 roku została nagrodzona jedną z najbardziej renomowanych nagród w dziedzinie ekologicznych produktów i budynków, czyli „Green Good Design Award”. Dla nas to kolejny krok na drodze ku przyszłości. Ponieważ konsekwentnie nie ustajemy w rozwoju, czego dowodem jest to, że jako pierwsi w branży certyfikujemy każdy z naszych produktów na zgodność z kryteriami Niemieckiego Stowarzyszenia Budownictwa Zrównoważonego (DGNB).

Zrównoważonej produkcji

 

PODEJŚCIE, KTÓRE
    ZNAJDUJE UZNANIE

 

 

 

Więcej na temat zrównoważonej produkcji

Stal emaliowana KALDEWEI

My nie tylko mówimy o zrównoważonym rozwoju. Żyjemy tą ideą i urzeczywistniamy ją w produkowanym asortymencie, czego dowodem są naturalne surowce, z których powstają szkło i stal – podstawa naszych wyrobów łazienkowych. Dwa autentyczne, naturalne materiały o jedynych w swoim rodzaju właściwościach. Stal wyróżnia się wytrzymałością, dużą obciążalnością, trwałością i plastycznością.  Szkło ma estetyczny wygląd i jest szczególnie odporna na obciążenie chemiczne lub termiczne. Stal emaliowana KALDEWEI stanowi nierozerwalne połączenie wytrzymałej stali i odpornego szkła, w którym wyjątkowe właściwości obu tych materiałów współistnieją ze sobą w idealnej symbiozie.

 


Więcej o materiale

Design

Potwierdzeniem tego, że poza jakością i zrównoważoną produkcją dużą wagę przykładamy także do doskonałej formy, jest ponad 150 otrzymanych do tej pory nagród, do których należą Red Dot Design Award, Plus X Award, Iconic Awards, Interior Innovation Award oraz IF Product Design Award. Dzięki nim możemy poszczycić się tytułem najczęściej nagradzanego producenta wyposażenia łazienkowego na świecie. Nasi projektanci tworzą produkty, wzory i formy, które nadadzą Twojej łazience szczególnego charakteru i ponadczasowego piękna.

 


Więcej na temat designun

WANNY

Wanny KALDEWEI oferują więcej niż inne wanny. Na czym polega różnica? Zaraz to pokażemy!

 

Więcej informacji

BRODZIKI

Nowoczesne brodziki znajdują się w jednej płaszczyźnie z podłogą. Brodziki montowane na równi z podłogą są produkowane przez KALDAWEI. 

Więcej informacji

UMYWALKI

Piękno uwidacznia się w całości. Perfekcja zaś – w szczegółach. Umywalki KALDEWEI stanowią połączenie obu tych cech.
 

Więcej informacji