(PL)
Firma
100 lat KALDEWEI

100 lat KALDEWEI 

100 LAT DOŚWIADCZENIA

W SAM RAZ DLA TWOJEJ ŁAZIENKI.

Przed 100 laty firma KALDEWEI odkryła emaliowaną stal szlachetną jako idealny materiał do łazienki. Zbieraliśmy doświadczenia, doskonaliliśmy technologię i zrewolucjonizowaliśmy produkcję wprowadzając w roku 1934 naszą pierwszą wannę wolnostojącą, a w 1957 pierwszą wannę bez spoin wykonaną z jednego arkusza blachy stalowej. Osiągnięta wówczas przewaga technologiczna do dzisiaj przekłada się na wyjątkową jakość naszych produktów łazienkowych.

100 LAT MADE IN AHLEN

JAKOŚĆ WYNIKAJĄCA Z TRADYCJI.

KALDEWEI to przedsiębiorstwo rodzinne o silnych korzeniach: już czwarte pokolenie właścicieli jest wierne pierwotnemu miejscu założenia. Zakres prac projektowych, produkcja i kontrola jakości odbywają się wyłącznie w westfalskim Ahlen. Nawet stosowana przez nas emalia powstaje według naszej receptury, jest przez nas samodzielnie mieszana i wypalana. Wszystko to robimy dla jakości, którą doceniają klienci w 90 krajach świata.

Tradycją jest, że nawet po 100 latach chcemy wciąż tego samego: aby nasze produkty były najlepsze. A ponieważ ten czas poświęciliśmy także na zgłębianie życzeń i marzeń naszych klientów, nazwa KALDEWEI jest również synonimem bogatej oferty, pozwalającej znaleźć optymalne rozwiązanie dla każdego typu łazienki wraz z zaspokojeniem różnorodnych potrzeb. Zawsze wyprzedzając wysokie wymagania.

100 LAT PASJI

TWÓRCY NASZEGO SUKCESU.

Stal i emalia to nasze surowce. Ale to pasja nas napędza: pasja do największej precyzji, do ponadczasowej estetyki i pionierskich rozwiązań technologicznych. Ta właśnie pasja od pokoleń wyróżnia nasz zespół. W taki sposób pracownicy KALDEWEI uczynili z nazwy firmy synonim trwałego wyposażenia łazienek. Tylko oni są w stanie sprostać wysokim wymaganiom postawionym przez markę KALDEWEI w zakresie produktu, designu i jakości. Dziś i w przyszłości.

ZRÓWNOWAŻONE PRODUKTY OD 100 LAT

WANNY, KTÓRE PRZETRWAJĄ WIEKI

Każdy produkt KALDEWEI składa się z naturalnych surowców: szkła i stali, które można bez problemu poddać recyklingowi. Ale nie trzeba. Dzięki ponadczasowo eleganckim formom i niewiarygodnie trwałemu materiałowi nasze powierzchnie prysznicowe, umywalki oraz wanny będą zachwycać jeszcze za 30 lat. Elementy wyposażenia, które są warte zachowania – dla nas najlepszy sposób, aby produkować rzeczy trwałe.

HISTORIA KALDEWEI W LICZBACH

1918:   Foundation

1934:   Production of the freestanding steel bath made of several welded parts

1956:   KALDEWEI produces the first shower trays

1957:   Production of the first seamless bathtub made from a single sheet of steel

1974:   First engagement of external designers

2014:   Introduction of the new KALDEWEI MEISTERSTÜCKE range

2015:   Introduction of KALDEWEI washbasins made of KALDEWEI steel enamel

2018:   Invention of the new shower surface NEXSYS