Kolory

Dla współczesnego człowieka łazienka stała się miejscem duchowego oczyszczenia. To właśnie tutaj chcemy odpoczywać i delektować się wolnym czasem. Niebagatelny wpływ na nasz nastrój ma sposób aranżacji tej przestrzeni. Ciepła, naturalna kolorystyka elementów wyposażenia może w znaczący sposób oddziaływać na zmysły przyczyniając się do stworzenia harmonijnej atmosfery. Z tego właśnie powodu powierzchnie prysznicowe oraz wybrane modele wanien i wszystkie umywalki niemieckiego producenta są dostępne w naturalnych matowych barwach Coordinated Colours Collection. Tak jak dotychczas umywalki występują również w standardowych kolorach sanitarnych. Dzięki idealnemu kolorystycznemu dopasowaniu rozwiązania produktowe KALDEWEI wnoszą do przestrzeni łazienkowej zmysłowość i harmonię.

Coordinated Colours Collection


Nowa kolekcja matowych kolorów podkreśla w niezwykle estetyczny sposób szczególność naszych nowych brodzików, wyznaczając nowe kryteria zmysłowości i wartości. Kolory brodzików równych z podłogą w zakresie Coordinated Colours Collection dopasowują się idealnie do aktualnych trendów płytek ceramicznych, które można nabyć w handlu. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej dla brodzików, wanien i wanien z hydromasażem, KALDEWEI oferuje niezliczone możliwości indywidualnej aranżacji łazienki, zgodnie z Państwa upodobaniami. Przekonywujący jest więc nie tylko szeroki wybór, lecz także możliwości zestawień.

Rozszerzając ofertę umywalek o modele w naturalnej, zmysłowej palecie barw Coordinated Colours Collection niemiecki producent zapewnia klientom jeszcze większą swobodę w aranżacji przestrzeni łazienkowej. Kolekcja Coordinated Colours obejmuje szeroką gamę modnych odcieni: od ciepłych brązów i eleganckich szarości przez delikatne pastelowe beże aż po intensywną czerń. Proponowana przez KALDEWEI gama kolorów jest bardzo uniwersalna. Harmonijnie współgra z innymi elementami wyposażenia lub tworzy przyciągające uwagę kontrasty. Dzięki materiałowej, kolorystycznej i stylistycznej spójności umywalki KALDEWEI doskonale współgrają z programem emaliowanych powierzchni prysznicowych w myśl zasady „idealnego dopasowania”. 

 

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO

 
Dzięki elementom wyposażenia dodatkowego KALDEWEI kąpiel staje się prawdziwą przyjemnością. Estetyczne uchwyty dopasowane do wzoru różnych modeli wanien dodatkowo podwyższają poziom bezpieczeństwa. Wykończenia przeciwpoślizgowe i pełne wykończenia przeciwpoślizgowe zapewniają bezpieczeństwo podczas wchodzenia do wanny i są połączone miejscowo lub na całej powierzchni ze stalą emaliowaną. Uszlachetniona powierzchnia ułatwia czyszczenie po kąpieli – aby byli Państwo odprężeni również po niej. Dzięki powierzchni uszlachetnionej woda na stali emaliowanej perli się, zbierając cząsteczki brudu i wapnia. Czyszczenie nie wymaga zastosowania agresywnych środków, lecz jedynie wilgotnej ściereczki.

 

KALDEWEI Secure Plus

Coraz częściej współcześni projektanci wnętrz koncentrują się nie tylko na funkcjonalnych i użytkowych aspektach przestrzeni łazienkowej. Równie ważne jak wygoda, są estetyka i ciekawy design. Projektując przestrzeń łazienkową, architekci zwracają szczególną uwagę na dopasowanie wnętrza do stylu życia, upodobań oraz indywidualnych wymagań użytkowników takich jak wiek czy stan zdrowia.  

 


* Przedstawione kolory służą wyłącznie jako punkt odniesienia i, zależnie od odwzorowania przez monitor, mogą się różnić od rzeczywistych.