(PL)
Aranżacja
Wymarzone łazienki
Styl rustykalny

Styl rustykalny

Tę łazienkę marzeń charakteryzują jasne kolory, dużo światła oraz duża przestrzeń. Została zaprojektowana i urządzona z dużą dbałością o detale. Pomieszczenie emanuje nieprzytłaczającą elegancją i ciepłem. Jeśli przyjrzeć się dokładnie, można znaleźć kilka interesujących szczegółów.

Text:KALDEWEI
share

Misa umywalkowa MIENA

Co za otoczenie dla naszej misy umywalkowej MIENA! Mocny, drewniany blat podkreśla naturalne pochodzenie stali emaliowanej, jednocześnie ciekawie kontrastując ze szkliwioną, pozbawioną porów powierzchnią umywalki.  Filigranowa misa umywalkowa MIENA została stworzona przez projektantkę Anke Salomon. O części jej uroku bez wątpienia decyduje fakt, że patrząc na misę, na pierwszy rzut oka nie widać jej wytrzymałości i praktyczności. Podobnie jak wszystkie wyroby KALDEWEI jest wykonana z trwałej stali emaliowanej. 

 

DO MIS UMYWALKOWYCH

Meisterstück Classic Duo Oval

Ponadczasowe piękno – tak możemy opisać nasz archetyp wanny wolnostojącej. Nasze wanny MEISTERSTÜCK to zupełnie wyjątkowe elementy łazienek: są bezszwowo obudowane stalą emaliowaną KALDEWEI. To bezsprzeczna perła w całym wyposażeniu łazienki. A prócz tego doskonałe miejsce do kąpieli we dwoje.

 

Meisterstück Classic Duo Oval

Innowacyjny brodzik NEXSYS

NEXYS łączy to, co najlepsze z dwóch światów: W warstwie wizualnej kusi odpływem liniowym – rozwiązaniem znanym z kabin bez brodzika. Natomiast dzięki pozbawionej spoin powierzchni z trwałej stali emaliowanej jest niezwykle higieniczny i łatwy w utrzymaniu czystości. Ta powierzchnia prysznicowa daje ponadto nieograniczone możliwości adaptacji do indywidualnych wymagań: występuje w 20 wymiarach, 17 kolorach, 3 rodzajach wykończeń oraz z 5 eleganckimi osłonami dekoracyjnymi, co przekłada się na 5000 wariantów projektowych.

 

NEXSYS

Łazienka w dużym mieście