(PL)
Aranżacja
Wymarzone łazienki
Powietrze i woda
Wymarzone łazienki

Powietrze i woda


Daj się zainspirować naszym pomysłom i zbieraj koncepcje dla swojej wymarzonej łazienki.


Powodzenia przy planowaniu!

Powietrze i woda
Text:KALDEWEI
share

Ta wymarzona łazienka skłania do odpoczynku, relaksu i odprężenia. Płynne linie i dużo miejsca sprawiają, że pomieszczenie wypełnia się luksusem.

Absolutna innowacja prysznicowa. System NEXSYS to powierzchnia prysznicowa w połączeniu z odpływem liniowym. To obszar gdzie stykają się wszystkie zalety bezfugowej powierzchni prysznicowej wykonanej ze stali emaliowanej i designu wypłytkowanej strefy prysznica z odpływem liniowym.

NEXSYS na pierwszy rzut oka: doskonałe wzornictwo niezwykle wąskiego odpływu liniowego. Wysokiej jakości designerska osłona odpływu ze szczotkowanej stali perfekcyjnie podkreśla całościowy obraz purystycznego wzornictwa.


Wanna MEISTERSTÜCK EMERSO to projekt znanego designera Arika Levy'ego. Rant wanny jest uformowany w szczególny sposób, co zapewnia niezwykle płynne linie. Wygląda to zupełnie tak, jakby kąpać się w dziele sztuki.


Dzieło prawdziwego mistrza: wraz z umywalką MEISTERSTÜCK EMERSO Arik Levy stworzył prawdziwą rzeźbę łazienkową. Umywalka ta stanowi idealne uzupełnienie wanny, które razem tworzą harmonijną całość


Dowiedz się więcej