(PL)
Aranżacja
Wymarzone łazienki
Paryski blichtr

Paryski blichtr


Stonowane barwy, efektowny marmur i idealny design pomieszczenia.

W takiej łazience każdy poczuje się jak król.

Text:KALDEWEI
share

Luksusowy relaks

Wraz z naszym owalnym cudeńkiem Classic Duo w tej luksusowej łazience do głosu dochodzi archetyp wanien wolnostojących w okazałej scenerii. Z owalnym konturem i ciągłym emaliowaniem bez szczelin, z wykorzystaniem emalii do stali szlachetnej, powstaje jednolita i okazała całość. Ten imponujący produkt z dwoma ergonomicznie ukształtowanymi skosami z tyłu tworzy idealną łazienkę do podziwiania we dwoje widoków Paryża.

 

Meisterstück
Classic Duo Oval

Stylowe umywalki

Odpowiednia harmonia tradycji i nowoczesności została tutaj zrealizowana w odpowiedni sposób przez umywalki ścienne KALDEWEI Ming. Blok marmurowy z jasną kolorystyką jest oprócz wolnostojącej wanny w tej łazience ze znamienną kolorystyką elementem designerskim, który tworzy serce pomieszczenia. Ze złotymi akcentami i luksusową dekoracją prezentuje się perfekcyjne połączenie umywalki Ming ze stali emaliowanej z wysokiej jakości armaturami. Nasz produkt premium z wysokimi purystycznymi wymogami w zakresie wzornictwa może tutaj rozwinąć swój cały potencjał.

 

Umywalka nablatowa MING

Prysznic jak z bajki

Wraz z NEXSYS, innowacją wśród brodzików, łączą się korzyści dwóch światów: nowoczesny design natrysku rynienkowego i atuty brodzika emaliowanego. NEXSYS charakteryzuje się różnymi wariantami wzorniczymi. Prysznic z różnorodnymi kolorami i wymiarami, trzema powierzchniami i pięcioma eleganckimi osłonami to rozwiązanie, które spełni różnorakie oczekiwania. W naszej łazience marzeń w Paryżu złota osłona przykuwa uwagę w połączeniu z luksusowymi armaturami i elementami designerskimi z marmuru na tylnej ściance prysznica. Z kontrastem do eleganckiego parkietu i stonowanej barwy ścian brodzik NEXSYS optymalnie wpisuje się w daną scenerię.

 

Nexsys

Dowiedz się więcej