(PL)
Aranżacja
Wymarzone łazienki
Naturalny styl
Wymarzone łazienki

Naturalny styl

Daj się zainspirować naszym pomysłom i zbieraj koncepcje dla swojej wymarzonej łazienki.


Powodzenia przy planowaniu!

 

Text:KALDEWEI
share

Krok po kroku do naturalnego planu łazienki: z pięknymi, naturalnymi elementami i optymalnym zagospodarowaniem wnętrza nie stanowi to problemu. W naszej wymarzonej łazience zdecydowaliśmy się całkowicie na naturalne materiały i zaakcentowaliśmy je. Łukowaty sufit z jasnego drewna tworzy kontrast do ciemnoniebieskich płytek na podłodze i ścianach. To przestronne pomieszczenie stanowi idealną scenerię dla obiektów kąpielowych z wyszukanej i trwałej emalii stalowej. Nasz materiał składa się z naturalnych surowców i po długim cyklu użytkowania poddaje się recyklingowi w 100 procentach. Równanie jest proste: dobre produkty i dobre wybory zapewniają dobre samopoczucie w łazience.

 

Nasz materiał składa się z naturalnych surowców i po długim cyklu użytkowania poddaje się recyklingowi w 100 procentach.

 

Gorąca kąpiel i widok na zieleń. Wraz z naszym produktem MEISTERSTÜCK INCAVA urzeczywistniają się łazienkowe marzenia. Ergonomia spotyka się tutaj z ekskluzywnym designem. Projektantka Anke Salomon wraz z miękkimi kształtami wewnętrznymi i interesującymi strukturami geometrycznymi wanny stworzyła prawdziwie estetyczne rozwiązanie łazienkowe. Czy to w pojedynkę, czy we dwójkę: MEISTERSTÜCK INCAVA zapewnia optymalny komfort kąpieli. Także po kąpieli samopoczucie użytkownika nie pogarsza się: dzięki jedynemu w swoim rodzaju efektowi perłowemu czyszczenie nie stanowi problemu. Nasze obiekty kąpielowe z emalii stalowej wytrzymują wszystkie czynniki i zachowują wartość. Zapewnia to naturalność łazienki.

Z płaską powierzchnią prysznicową z wartościowej emalii stalowej można utworzyć interesujący kontrast w stosunku do wykładziny podłogowej. Dzięki temu można zaakcentować otoczenie prysznica. Jak tutaj w naszej powierzchni prysznicowej CONOFLAT, która zapewnia niezrównane doznania pod natryskiem. CONOFLAT przekonuje wyjątkowo płaską formą. Bez progów, bez krawędzi, o które można by się potknąć. Także emaliowana pokrywa odpływowa wpasowuje się optymalnie w równą z podłogą powierzchnię. Ta powierzchnia prysznicowa została zaprojektowana przez renomowane włoskie studio designerskie Sottsass Associati.

 

 

Do CONOFLAT

Do powierzchni prysznicowej CONOFLAT idealnie pasuje umywalka nablatowa CONO. Także ona zwraca uwagę bardzo estetycznym emaliowanym odpływem i uwypukla interesującą geometrię, którą ma także powierzchnia prysznicowa. Wzrok przykuwa także przestronna powierzchnia, która może zostać wykorzystana na specjalną armaturę lub akcesoria. Jak wszystkie nasze obiekty łazienkowe, umywalka CONO jest wykonana z wysokiej jakości emalii stalowej, co zapewnia jej szczególną trwałość i wytrzymałość w stosunku do czynników dnia codziennego. Także tutaj można to zauważyć: szczególny design może być prosty w utrzymaniu.

 

 

DO SERII CONO

Naturalność po ostatni szczegół. W naszej emalii stalowej surowce naturalne, stal i szkło, pozostają w idealnej symbiozie. Emalia stalowa KALDEWEI jest bardzo trwała i umożliwia recykling w 100 procentach. Dzięki temu nasz materiał jest prawdopodobnie najbardziej przyszłościowym tworzywem do produktów sanitarnych. W naturalnym produkcie konsekwentne jest kształtowanie produkcji i transportu z oszczędnością zasobów. Naturalność to coś więcej niż moda! Jako przedsiębiorstwo rodzinne w 4 generacji KALDEWEI produkuje wanny, powierzchnie prysznicowe i umywalki wyłącznie w Ahlen w Westfalii. I to od 100 lat. Wiemy jednak, że to co dobre, zawsze może stać się jeszcze lepsze. Dlatego współpracujemy z WWF nad tym, aby nasze procesy skuteczniej wpisywały się w ducha zrównoważonego rozwoju.

 

 

Zrównoważony rozwój w KALDEWEI

 

Luksusowy zakątek