(PL)
Aranżacja
Wymarzone łazienki
Marzenie na piasku

Marzenie na piasku

Szum morza, zapach słonej, morskiej bryzy i promienie słoneczne na twarzy: widok na morze i plaże oraz szlachetne kolory sprawiają, że ta łazienka utrzymana w tonacji jasnego beżu staje się oazą komfortu. Jako centralny punkt doskonale się w nią wpisuje SUPERPLAN ZERO ze swoją dyskretną elegancją.

Text:KALDEWEI
share

Blasku tej łazience marzeń nadaje delikatny odcień ciepłego beżu z naszej kolekcji Coordinated Colours. Unikalna kolorystyka produktów znakomicie eksponuje tu kolor beżowy. Prysznic, wanna i umywalki utrzymane w barwie ciepłego beżu wyjątkowo dobrze prezentują się w połączeniu z kolorami jasnego piasku i naturalnego drewna. Łazienka ta wyznacza nowe trendy, łącząc w sobie luksus ze zrównoważonym rozwojem. Produkty w 100% wolne od tworzyw sztucznych i nadające się do recyklingu są uosobieniem zrównoważonego rozwoju i doskonale oddają założenia firmy KALDEWEI: przywiązujemy dużą wagę do zrównoważonej i przyszłościowej produkcji. Nasze produkty wykonane ze szlachetnej stali emaliowanej łączą w sobie zalety stali i szkła, dzięki czemu są bardzo odporne i trwałe. Chcemy zadbać o zrównoważoną przyszłość i godne warunki życia dla kolejnych pokoleń.

Nowość – SUPERPLAN ZERO

Blockbuster wśród brodzików: SUPERPLAN ZERO. Brodzik jest niezwykle nowoczesny i trwały. Dzięki wyraźnym krawędziom, brakowi progów i idealnemu zrównaniu z podłogą to uosobienie przyszłości. Na jego opisanie wystarczą dwa słowa: precyzja i elegancja. SUPERPLAN ZERO jest dostępny z trzech stron i wyróżnia się charakterystycznym, minimalistycznym designem autorstwa Wernera Aisslingera. Umieszczony blisko ściany odpływ i równomierny spadek zapewniają dużą, równą i gładką powierzchnię do stania. Dzięki minimalnej wysokości konstrukcji brodzik można tak płasko, jak nigdy dotąd i w każdym formacie wbudować na równi z podłogą. Oczywiście jest on w 100% kompatybilny z naszymi znanymi akcesoriami.
 

SUPERPLAN ZERO

CENTRO DUO prawa

Wanna CENTRO DUO prawa stanowi idealny odpowiednik dla umywalki. Sprawia to okrągła, emaliowana pokrywa odpływu i pełen krągłości, oparty o wzór koła design. Wanna wyróżnia się minimalistyczną prostotą i skromną elegancją. Dwa identyczne oparcia i umieszczony pośrodku odpływ sprawiają, że bez problemu można w niej kąpać się we dwoje. Oczywiście ten model wanny, tak jak wszystkie nasze produkty, został wykonany z wytrzymałej stali emaliowanej, zapewniającej mu solidność i trwałość. W odniesieniu do wszystkich produktów dbamy o ponadczasowe wzornictwo, które pozwala w pełni wykorzystać długą żywotność materiału. Po latach użytkowania emalia stalowa w 100% nadaje się do recyklingu i tym samym może być ponownie wykorzystana.
 

CENTRO DUO

CENTRO Umywalka nablatowa

Umywalka nablatowa CENTRO łączy w sobie minimalizm z prostą elegancją, a dzięki luksusowemu wykończeniu optymalnie pasuje do nowoczesnych łazienek. Projektantka Anke Salomon wychodzi od idei koła, która znajduje odzwierciedlenie w doskonale zintegrowanym emaliowanym odpływie. Obszerna powierzchnia boczna zapewnia mnóstwo miejsca na akcesoria osobiste. Ciemne armatury i dyskretne zdobienia sprawiają, że ciepły beż umywalki robi zapraszające wrażenie i emanuje spokojem. W połączeniu z drewnianą szafką i położonym przed nią dywanikiem tworzy harmonijną, wspaniale zaprojektowaną przestrzeń.
 

CENTRO UMYWALKA NABLATOWA

Dowiedz się więcej