(PL)
Aranżacja
Wymarzone łazienki
MAŁA ŁAZIENKA

MAŁA ŁAZIENK

Kto powiedział, że wymarzona łazienka musi być duża? Powierzchnia tej łazienki to tylko 4 metry kwadratowe, a pomimo tego zachęca do wejścia i jest dostatecznie przestronna. To jeszcze nie wszystko – ta łazienka spełnia wymagania normy DIN 18040-2.

Przejdź do planowania łazienki

Text:KALDEWEI
share

CAYONOPLAN MULTISPACE

CAYONOPLAN MULTISPACE jest naszą odpowiedzią na potrzeby wyposażania łazienek bez barier. Ten innowacyjny brodzik pozwala wygospodarować przestrzeń w małej łazience, ponieważ do 60 procent powierzchni prysznicowej można wliczyć w powierzchnię posadzki. Brodzik CAYONOPLAN MULTISPACE mierzy 1,20 m × 1,20 m i standardowo jest wyposażony w antypoślizgową powłokę uszlachetnioną SECURE PLUS. To pierwszy, po DIN CERTCO, certyfikowany brodzik integrujący powierzchnię posadzki, a dodatkowo został wyróżniony nagrodą Red Dot Design Award za doskonały design. 

Umywalka PURO

Umywalka PURO w wyjątkowy sposób łączy funkcjonalność i szlachetne wzornictwo. Jest wykonana z wytrzymałej i długowiecznej stali emaliowanej, dzięki czemu bez trudu znosi obciążenia z codziennym użytkowaniem. Klasyczna, minimalistyczna forma nadaje jej ponadczasowej elegancji. Jednocześnie wnętrze umywalki zostało zaprojektowane z rozmachem i oferuje dostatecznie dużo przestrzeni. Umywalka PURO została stworzona przez uznaną projektantkę Anke Salomon, która inspiracji dla form i geometrii najbardziej lubi szukać w naturze. 

 

Więcej informacji

Mała powierzchnia, dużo wolnej przestrzeni: można to pogodzić

Nasze wyroby łazienkowe z wysokiej jakości stali emaliowanej sprawiają, że każda łazienka będzie wydawała się dostatecznie duża. Z pomocą odpowiedniego planu pomieszczenie nawet o tak niewielkiej przestrzeni, jak 4 metry kwadratowe, można przekształcić w łazienkę marzeń. Skorzystaj z inspiracji, jakie daje CAYONOPLAN MULTISPACE z wliczoną powierzchnią poruszania!

Planowanie łazienki pozbawionej barier

Chcesz zgłębić temat planowania łazienki bez barier? Nie ma problemu – udzielamy szczegółowych informacji dotyczących budownictwa bez barier, wymogów normy DIN 18040-2 oraz możliwościach finansowania.