(PL)
Aranżacja
Wymarzone łazienki
Luksusowy zakątek
Wymarzone łazienki

Luksusowy zakątek


Daj się zainspirować naszym pomysłom i zbieraj koncepcje dla swojej wymarzonej łazienki.


Powodzenia przy planowaniu!

Text:KALDEWEI
share

Wolnostojąca wanna MEISTERSTÜCK EMERSO, umywalka nablatowa EMERSO i nowość prysznicowa NEXSYS tworzą tutaj indywidualny układ optymalnej łazienki.

Panoramiczny widok, ciemne, łagodne tony i liczne detale: ta wymarzona łazienka podkreśla czysty luksus dnia codziennego. Można się tu zaszyć i pozwolić wybrzmieć troskom codzienności. Po co chodzić na basen, jeśli można się tak zrelaksować w wodzie we własnym mieszkaniu? Szczególne doznania łazienkowe są zapewniane tutaj przez nasze rozwiązania ze szlachetnej emalii stalowej.

Wolnostojąca wanna kąpielowa MEISTERSTÜCK EMERSO to prawdziwe dzieło sztuki. Znany designer Arik Levy zaprojektował dla nas kolekcję EMERSO, która optymalnie łączy swoimi płynnymi formami design i ergonomię. Obrzeże wanny przypomina falę. Dzięki całkowicie emaliowanemu kształtowi zewnętrznemu wanna wygląda jak rzeźba.

Do Meisterstück Emerso  >

Wiedziałeś już o tym?
Oprócz naszego jedynego w swoim rodzaju designu od dekad ufamy ekspertyzie i kreatywności renomowanych projektantów z całego świata. Od Wernera Aisslingera, przez Arika Levy'ego i Anke Salomon po Sottssass Associati znamienite osobowości stworzyły dla nas niepowtarzalne obiekty łazienkowe.

Więcej o naszych projektantach  >

Umywalka Arika Levy'ego powstała jako idealny odpowiednik dla jego wanny. Także tutaj zauważalne są płynne linie. Jeśli można określić umywalkę zmysłową, to z pewnością dotyczy to EMERSO z jej harmonijnymi formami. Jeśli występuje ona jako wariant do zabudowy, tak jak w tej wymarzonej łazience, korzystne jest to, że można ją zintegrować w pomieszczeniu odpowiednio do indywidualnych wyobrażeń i z dopasowanymi meblami łazienkowymi. Można też zdecydować się na wariant wolnostojący, aby uzyskać w łazience wannę o wyglądzie przypominającym rzeźbę.

Więcej o serii EMERSO  >

Ta powierzchnia prysznicowa to prawdziwa rewolucja. Po raz pierwszy klient nie musi podejmować trudnej decyzji: czy chcę mieć korytko prysznicowe i korzystam w tym celu z płytek, czy też wybieram higieniczną powierzchnię prysznicową bez szczelin? NEXSYS łączy to, co najlepsze z tych dwóch możliwości: zapewnia popularny wygląd korytka, który jest znany ze stref prysznicowych z płytkami, i łączy go z korzyściami ciągłej, niemającej szczelin powierzchni prysznicowej z emalii stalowej: to absolutna nowość wśród pryszniców płaskich. NEXSYS daje liczne możliwości wprowadzenia indywidualnych rozwiązań i osobistych cech do wymarzonej łazienki. 17 kolorów, 20 wymiarów, 5 różnych osłon i 3 powierzchnie: daje to ponad 5000 możliwości połączeń. Czarna powierzchnia prysznicowa z czerwono-złotym korytkiem? Nie spodoba się to każdemu, ale nie stanowi problemu! Najważniejsze, że to tobie podoba się twój indywidualny NEXSYS!

Powierzchnia prysznicowa dowodzi oprócz tego, że nie wszystko, co jest piękne, musi być skomplikowane. Instalator również nie ma powodów do zmartwień. NEXSYS to wstępnie zmontowany fabrycznie system 4 w 1. Nie ma szybszych i łatwiejszych w montażu pryszniców o designie korytkowym.

Więcej o NEXSYS  >

To detale sprawiają, że łazienka staje się twoją łazienką. Fantazja jest nieograniczona. Chcesz nie tylko wyznaczać akcenty kolorystyczne w łazience detalami, ale pójść na całość? Dlaczego nie wybrać zatem wanny, powierzchni prysznicowej lub umywalki w jednym kolorze? Poznaj naszą Coordinated Colours Collection i zamów nasze ekspozytory kolorów. Życzymy wiele radości przy planowaniu!

Zamów ekspozytory kolorów  >

Dowiedz się więcej