(PL)
Aranżacja
Wymarzone łazienki
Łazienka w stylu boho

Łazienka w stylu boho


Jak z niewielkiego pomieszczenia wyczarować swoją wymarzoną łazienkę?

Jasne barwy, szlachetne materiały, wysokiej jakości produkty i dopasowane akcesoria – ta niewielka łazienka w stylu boho to prawdziwe spełnienie marzeń.

Text:KALDEWEI
share

Cayonoplan Multispace

Dzięki CAYONOPLAN MULTISPACE żadna przeszkoda nie stoi na drodze do relaksującego prysznica. Ta zamontowana w płaszczyźnie podłogi, bezfugowa powierzchnia prysznicowa, która została wyróżniona nagrodą Red Dot Award za wyjątkowe wzornictwo, doskonale sprawdzi się także w małych łazienkach. To pomieszczenie udowadnia, jak dobrze stal emaliowana komponuje się z naturalną, drewnianą podłogą. Powierzchnia prysznicowa CAYONOPLAN MULTISPACE jest standardowo wyposażona w powierzchnię przeciwpoślizgową SECURE PLUS.

Umywalka ścienna PURO

Umywalka ścienna PURO to eleganckie rozwiązanie do łazienki, które pozwala na oszczędne wykorzystanie przestrzeni. Wyjątkowa stal emaliowana KALDEWEI w połączeniu ze złotą armaturą idealnie komponuje się w pięknym wystroju łazienkowym. Materiał ten jest trwały i niezwykle wytrzymały. Za sprawą powierzchni uszlachetnionej umywalka ścienna PURO jest bardzo higieniczna i łatwa w czyszczeniu. Tworząc tę ponadczasową umywalkę o wyrazistej formie, projektantka Anke Salomon inspirowała się naturą. Za sprawą zredukowanych, precyzyjnych krawędzi jej wnętrze pozostaje przestrzenne, co czyni umywalkę ścienną PURO idealnym rozwiązaniem do małych łazienek.

 

Odkryj teraz

Bezprogowa powierzchnia do najmniejszych pomieszczeń

Dzięki CAYONOPLAN MULTISPACE bezprogową powierzchnię można uzyskać nawet na zaledwie 4 metrach kwadratowych! Ta łazienka spełnia wszystkie wymagania dotyczące bezprogowych powierzchni w łazience wg DIN 18040-2. Kluczowy czynnik: nawet 60% płaskiej powierzchni prysznicowej może stanowić zarazem przestrzeń do poruszania się po łazience. Tym samym stała się ona pierwszą bezprogową powierzchnią prysznicową z certyfikatem DIN CERTCO i perfekcyjnym rozwiązaniem do nowoczesnej łazienki bez barier. 

Od ponad 100 lat przekształcamy w KALDEWEI surowce naturalne w ponadczasowe i piękne produkty. Ponieważ KALDEWEI to tradycyjne przedsiębiorstwo rodzinne od wielu pokoleń, ekologia jest trwale zakorzeniona w naszym sposobie myślenia. Stal emaliowana KALDEWEI w 100% poddaje się recyklingowi i składa się w 20% ze stali przetwarzanej. Tym samym nasza stal emaliowana stanowi prawdopodobnie najbardziej perspektywiczny materiał do produktów sanitarnych, a tym samym kładzie podwaliny pod zrównoważone budownictwo. Także po produkcji i w transporcie uwidacznia się nasze proekologiczne myślenie. Działanie w sposób nieszkodliwy dla środowiska nie kończy się z wydaniem towaru. 

 

WIĘCEJ O ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Dowiedz się więcej