Łazienka w penthousie


Subtelne kolory, drewniane elementy i inspirujące wzornictwo w połączeniu z ciemnymi produktami KALDEWEI nadają łazience szczególnie wyrafinowany charakter. Przemyślane rozmieszczenie elementów oświetleniowych podkreśla ten wyjątkowy, elegancki styl.

KOLORY I WYKOŃCZENIA POWIERZCHNI

Text:KALDEWEI
share

Jasne płytki po jednej stronie i ciemne ściany z nietypowymi drewnianymi elementami za umywalką dają poczucie spokoju i odprężenia. Połóż się w wannie i daj się oczarować otoczeniu z pięknym wystrojem – tak właśnie wygląda luksus. Zrównoważone przedmioty łazienkowe z nadającej się do recyklingu stali emaliowanej KALDEWEI tworzą wyjątkowe połączenie ekologii i luksusu. Dla nas jest to LUXSTAINABILITY®.

 

LUXSTAINABILITY®

Połączenie ciemnych i jasnych kolorów

Nasza powierzchnia prysznicowa NEXSYS w dyskretny, lecz niezwykły sposób wpisuje się w kompozycję tej wymarzonej łazienki. Kolor „warm grey 70” z naszej Coordinated Colours Collection stanowi doskonałe uzupełnienie połączenia płytek ściennych, podłogi i powierzchni prysznicowej. Jasne, przyjemnie kolorowe płytki stanowią kontrast dla powierzchni NEXSYS. Z kolei ciemna ścianka prysznicowa i podłoga w kolorze betonu dopasowują się do koloru powierzchni prysznicowej. W przypadku serii NEXSYS osłonę odpływu i powierzchnię prysznicową można zamówić w wielu różnych kolorach. Umożliwia to dobranie odpowiedniego koloru i wyposażenia łazienki do indywidualnych potrzeb.

 

Nexsys

Spokojne wzornictwo – luksusowy relaks

Wanna PURO DUO i wariancie do zabudowy pięknie komponuje się z jasnym kamieniem. Jednolita kolorystyka ścian i kontrastujące ciemne okiennice tworzą spokojną atmosferę. Mała wbudowana półka i umieszczone na niej rośliny zapewniają naturalny akcent w tej łazience marzeń, rozluźniając atmosferę w niej panującą. PURO DUO ma odpływ pośrodku i dwie identyczne pochyłości, co umożliwia wzięcie kąpieli rozgrzewającej przez dwie osoby. Klasyczna wersja prostokątna PURO DUO stanowi idealne przedłużenie wyrazistej stylistyki łazienki z produktami sanitarnymi ze stali emaliowanej.
 

Puro Duo

Rozluźnienie atmosfery dzięki różnym kształtom

Połączenie jasnych i ciemnych kolorów w przypadku naszej umywalki do zabudowy PURO również daje niezwykły efekt w tej wymarzonej łazience. Ciemna ściana i umywalka PURO w kolorze „warm grey 70” z naszej kolekcji Coordinated Colors Collection doskonale uzupełniają elementy z jasnego drewna i podłogę. Umywalka została zaprojektowana przez Anke Salomon i zachwyca swoim purystycznym wzornictwem. Podobnie jak wanna, również umywalka ma ponadczasowy, wyrazisty kształt, który przyciąga wzrok. Uwagę przykuwa też nietypowe ułożenie płytek za umywalką. Pionowe i poziome rozmieszczenie płytek przełamuje bardzo wyraziste i jednolite powierzchnie podłóg i ścian. Pozytywny wpływ na wygląd łazienki marzeń w eleganckim stylu mają także drewniane elementy.
 

PURO UMYWALKA WPUSZCZANA W BLAT

Dowiedz się więcej