(PL)
Aranżacja
Wymarzone łazienki
Łazienka w dużym mieście
Wymarzone łazienki

Łazienka w dużym mieście

Daj się zainspirować naszym pomysłom i zbieraj koncepcje dla swojej wymarzonej łazienki.

Do konfiguratora łazienek

Text:KALDEWEI
share

W łazience w Düsseldorfie przestrzeń jest optymalnie wykorzystana. Dzięki temu pozostaje wiele miejsca na codzienne, pełne wrażeń życie. Można tutaj zacząć dzień od gorącego prysznica, a po pracy relaksować się w wannie i podziwiać widoki. Liczne detale wprowadzają indywidualne rysy do tego pomieszczenia. Mieszkają tutaj osoby czerpiące z życia to, co najlepsze.

Nasza wanna MEISTERSTÜCK CENTRO DUO 1 LINKS, płaska powierzchnia prysznicowa SUPERPLAN i umywalka podblatowa CENTRO zapewniają szczególną estetykę i ponadczasową elegancję.

Prosta, a mimo to elegancka: nasza płaska powierzchnia prysznicowa SUPERPLAN przyciąga spojrzenia. Dzięki bardzo dużej liczbie wymiarów i kolorów umożliwia ona elastyczne planowanie. Można tutaj wyznaczyć odpowiedni kontrapunkt dla wykładziny podłogowej lub dopasować kolor do podłogi. Ta decyzja pozostaje po twojej stronie, z SUPERPLAN wszystko jest możliwe. Oprócz tego dostępna jest tutaj najnowsza technika powierzchniowa. Wraz z naszym uszlachetnieniem powierzchni SECURE PLUS oferujemy pełnopowierzchniowe, antypoślizgowe emaliowanie naszych powierzchni prysznicowych. Dla jeszcze większego bezpieczeństwa, którego wprawdzie nie widać, ale jest zapewnione w stu procentach.

Wraz z naszym uszlachetnieniem powierzchni SECURE PLUS oferujemy pełnopowierzchniowe, antypoślizgowe emaliowanie naszych powierzchni prysznicowych.

 

Więcej o Secure Plus  >

Bezpośrednio do SUPERPLAN  >

Ten produkt został opracowany zwłaszcza do zabudowy narożnej. Dzięki temu można optymalnie zagospodarować dostępną przestrzeń, a mimo to zachowany jest charakter wanny wolnostojącej. Z zaokrąglonym narożnikiem przejścia zostają idealnie wykorzystane. MEISTERSTÜCK CENTRO DUO występuje w wariancie prawym i lewym, zależnie od tego, jak chciałbyś rozplanować dane pomieszczenie. Dzięki temu zapewniony jest całościowy ogląd wymarzonej łazienki podczas relaksowania się w jej kluczowym punkcie. Dodatkowy plus: dzięki efektowi perłowemu czyszczenie wanny nie stanowi problemu. Zapewnia to jeszcze większy komfort kąpieli!

Do Meisterstück  >

W umywalce CENTRO funkcjonalność i design są optymalnie połączone. Ma ona piękne kształty, jest purystyczna, a równocześnie zapewnia wiele miejsca i umożliwia łatwe czyszczenie. Przy emaliowanym odpływie odzwierciedla się okrągły kształt. Interesujące jest tutaj zwłaszcza połączenie umywalki z wanną MESITERSTÜCK CENTRO DUO i powierzchnią prysznicową SUPERPLAN. Powstaje wówczas optymalny układ obiektów w wymarzonej łazience, gdzie wszystko jest do siebie dopasowane.

Do umywalki podblatowej CENTRO  >

Idealne połączenie trójkowe do planowania łazienki! Wanna, powierzchnia prysznicowa i umywalka z trwałej emalii stalowej. Chętnie pomożemy przy wszystkich szczegółach realizacji wymarzonej łazienki. Poszukaj inspiracji na ekspozycji łazienkowej w pobliżu swojego miejsca zamieszkania. Marzysz o łazience, która mieni się kolorami? W naszej Coordinated Colours Collection z pewnością znajdziesz interesujący odcień. Wypróbuj go i skonfiguruj swoje produkty KALDEWEI.

Do konfiguratora produktów  >

 

Łazienka w dużym mieście