(PL)
Aranżacja
Wymarzone łazienki
Łazienka toskańska
Text:KALDEWEI
share

Relaks dla duszy

Ciesz się widokiem na jezioro i kojącym zmysły spokojem toskańskiej przyrody, rozkoszując się pielęgnacją w swoim prywatnym spa. Wysokie sufity i ściany wykonane z piaskowca tworzą idealne miejsce do relaksu, przenoszące uroki śródziemnomorskiej architektury z zewnątrz do środka.

Duże okna łukowe o delikatnych, czarnych ramach nadają wnętrzu wyjątkowy charakter i zapewniają bajeczny widok na malowniczą okolicę. To łazienka, w której można poczuć spokój i odprężenie – jak na wymarzonych wakacjach.

 

O relaks dla duszy troszczy się nie tylko piękny widok, lecz także nasza wanna ze zintegrowanym systemem hydromasażu.
Dzięki nowym wannom z hydromasażem można przekształcić łazienkę w centrum odprężenia, które pozwala całkowicie zapomnieć o problemach codzienności. Niemal każdy model wanny może zostać skonfigurowany z systemem hydromasażu.Wśród różnych programów każdy znajdzie coś dla siebie: zarówno masaże wellness, jak i fizjoterapię dla mięśni. Zanurz się w spokoju, jaki oferuje natura, podczas gdy indywidualnie regulowane dysze zadbają o kojący masaż całego ciała.

 

Do systemów hydromasażuNasza wolnostojąca wanna Meisterstück CENTRO DUO OVAL daje poczucie kąpieli pośrodku natury. Wbudowany system masażu powietrznego SOUL z perlącym się strumieniem powietrza zapewnia odprężenie i wewnętrzny spokój. Ciesz się widokiem na jezioro i kojącą zmysły przyrodą, wsłuchując się w przyjemne odgłosy wody i rozkoszując się ciepłem otaczającym całe ciało.

 

Oaza wellness dla domu

Dzięki wykorzystaniu stali emaliowanej nasza nowa misa umywalkowa NUEVA harmonijnie integruje się ze zrównoważonym wystrojem łazienki, którego śródziemnomorski charakter kształtują piaskowiec, lastryko i tynk wapienny. Blaty umywalkowe z litego drewna oraz kamienia naturalnego tworzą organiczną całość z misą NUEVA. Za sprawą mis umywalkowych łazienka staje się prywatną oazą spa, która wprowadza do wnętrza prawdziwie śródziemnomorski klimat.

 

Do mis umywalkowych NUEVA

Przestronny design i płynne przejścia. Montowana w płaszczyźnie podłogi powierzchnia prysznicowa SUPERPLAN ZERO to prawdziwa ozdoba łazienki, która oferuje wiele zalet. Dzięki minimalistycznemu wzornictwu perfekcyjnie integruje się w każdym wnętrzu łazienkowym i zapewnia dużą, jednorodną oraz wytrzymałą powierzchnię użytkową, której czyszczenie jest łatwe i szybkie.

 

Do SUPERPLAN ZERO

Dowiedz się więcej