(PL)
ARANŻACJA
Wymarzone łazienki
Łazienka rodzinna CAYONO

Łazienka rodzinna CAYONO


Przy dobrym planowaniu także małe i średnie pomieszczenia mogą stać się prawdziwą oazą odpoczynku dla całej rodziny. Na zaledwie sześciu metrach kwadratowych w naszej łazience sprawdza się seria produktów CAYONO z ekologicznej stali emaliowanej.

Odkryj teraz!

Text:KALDEWEI
share

Kąpiel w wannie i prysznic


Wolisz kąpać się w wannie czy brać prysznic?

Dlaczego tak, a nie inaczej? Z równym z podłogą brodzikiem CAYONOPLAN i wanną CAYONO DUO można rano brać szybki orzeźwiający prysznic, a wieczorami odprężać się w kąpieli. Dzięki ergonomicznie ukształtowanym wcięciom z tyłu i środkowym odpływem możliwe jest wygodne kąpanie się we dwoje. Przestronne wnętrze wanny zapewnia dodatkowo szczególnie wysoki komfort leżenia.

Koncepcje do obszaru mycia

Do obszaru mycia seria CAYONO zapewnia atrakcyjny wybór różnych stylów. Niezależnie od tego, na co się zdecydujemy: Wszystkie umywalki są wykonane z higienicznej i trwałej stali emaliowanej, tak że ich czyszczenie jest szczególnie proste. Z wariantem dolnej zabudowy można przenieść do domu rozwiązanie hotelowe; ewentualnie można zastosować klasyczny wariant nakładany. Szczególnie estetycznie przedstawia się szafka umywalkowa z filigranową umywalką CAYONO. Ukształtuj obszar mycia odpowiednio do indywidualnych oczekiwań.

 

Seria CAYONO

 

Łatwiejsze planowanie łazienki

Prawdziwa łazienka marzeń nie jest dziełem przypadku, ale wynikiem przemyślanego planowania. Z przestronną częścią mycia, przytulnym kącikiem wellness i brodzikiem równym z podłogą można utworzyć optymalną przestrzeń łazienkową dla całej rodziny. Wiele potrzeb rodziny zostaje tutaj optymalnie połączonych: Od szybkiego rozpoczęcia dnia po nieśpieszne przygotowanie do wieczoru. Wyraziste kształty sprawiają, że przestrzeń wydaje się większa, a bogate w kontrasty kolory tworzą optymalną symbiozę różnych obszarów w pomieszczeniu. Powstaje naprawdę optymalna łazienka dla całej rodziny. Przynależność do wspólnoty znajduje swoje odzwierciedlenie także w wyborze produktów. Nasza seria produktów CAYONO z eleganckiej stali emaliowanej jest optymalnie dopasowana pod względem wzornictwa.

 

Zacznij planowanie łazienki

 

Dowiedz się więcej