(PL)
Aranżacja
Wymarzone łazienki
Hamburski szyk
Wymarzone łazienki

Hamburski szyk

Daj się zainspirować naszym pomysłom i zbieraj koncepcje dla swojej wymarzonej łazienki.


Powodzenia przy planowaniu!

 

[Translate to Polnisch:] Musterbad Hamburger Chic
Text:KALDEWEI
share

Wysokie sufity, dużo miejsca i wielkie drewniane okna: łazienka w starej zabudowie jest marzeniem wielu inwestorów. Słusznie, jak pokazuje to pomieszczenie. Z umiłowaniem detali i zróżnicowanymi odcieniami w tej łazience powstała prawdziwa oaza relaksu. To optymalne schronienie przed wysokim tempem dnia codziennego. Relaks zapewniają nasze rozwiązania kąpielowe: wanna CAYONO DUO umożliwia zanurzenie się wśród piany i odpoczynek dla umysłu. A może wolisz szybszy wariant: prysznic z naszą powierzchnią prysznicową CAYONO. Purystyczny design uzupełnia podwójna umywalka ścienna PURO.

 

 

 

Idealne połączenie do łazienki.

 

 

Bez progów, bez krawędzi. Powierzchnia prysznicowa CAYONOPLAN to wejście do świata pryszniców równych z podłogą. Występują specjalne uwarunkowania przestrzeni? To także nie stanowi problemu, ponieważ CAYONOPLAN daje niezliczone możliwości do każdej sytuacji łazienkowej. Mała i kwadratowa, a może przestronna z szerokością do 170 cm: dzięki 22 wymiarom wszystko jest możliwe. Przekonaj się sam!

 

 

Skonfiguruj swoją CAYONOPLAN

Czysta elegancja: z podwójną umywalką ścienną PURO ten prawdziwie designerski obiekt wpasowuje się do łazienki. Projektantka Anke Salomon połączyła w PURO funkcjonalność i estetykę w najczystszej formie. Dzięki dużej objętości ta umywalka jest idealna także do łazienki rodzinnej. Interesujący design może być równocześnie praktyczny i bardzo łatwy w utrzymaniu. Dzięki efektowi perłowemu plamy kamienia i wody nie stanowią problemu. Oprócz tego umywalka ta jest bardzo wytrzymała: podobnie jak wszystkie nasze obiekty kąpielowe z emalii stalowej. Jest odporna na działanie chemikaliów, odporna na promienie UV i na zarysowania lub uderzenia. Podwójna umywalka ścienna PURO to odpowiednie rozwiązanie do codziennego użytkowania.

 

 

Do korzyści materiałowych

CAYONO DUO zwraca uwagę przestronnością wnętrza. Można w niej kąpać się wygodnie we dwoje i wyciszać się w ten sposób po troskach dnia codziennego. Ta wanna z wyszukanej emalii stalowej sprawia, że nie chce się z niej wychodzić. Równa powierzchnia, która magazynuje ciepło, wpływa łagodząco na skórę. Można tutaj oddać się rozmyślaniom, obserwując przy tym pomieszczenie. Na przykład idealne połączenie emalii stalowej z dopasowaną powierzchnią prysznicową CAYONOPLAN i umywalką PURO.

 

 

Do CAYONO DUO

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ