(PL)
Aranżacja
Wymarzone łazienki
Ekologiczna łazienka

Ekologiczna łazienka


Ciepłe barwy, dużo światła i trwałe produkty: 

Ta łazienka jest dobrym przykładem tego, jak elegancko i atrakcyjnie może wyglądać ekologia w praktyce.

Text:KALDEWEI
share

Ciepłe kolory, dużo światła dziennego i produkty z materiałów odnawialnych, jak drewno, szkło i kamień naturalny, warunkują takie odczucia, jak spokój i wyciszenie. Dzięki temu łazienka staje się prawdziwą oazą relaksu. W tej łazience prośrodowiskowe rozwiązania to nie tylko w 100% podlegające recyklingowi produkty KALDEWEI z cennej stali emaliowanej. Cechą szczególną tej łazienki jest to, że także inne elementy wyposażenia zupełnie nie zawierają plastiku i dlatego pozostają w zgodzie z ekologią.

CAYONOPLAN MULTISPACE

Nasz brodzik CAYONOPLAN MULTISPACE dzięki stali emaliowanej KALDEWEI spełnia wysokie purystyczne oczekiwania wobec wzornictwa. Nietypowe i jedyne w swoim rodzaju jest to, że ten brodzik jest umieszczony równo z podłogą i nie ma łączeń: do 60% powierzchni można wykorzystywać jako powierzchnię ruchową według certyfikacji DIN CERTCO. Jest to decydująca korzyść dla przyszłych, zwłaszcza małych łazienek bez barier. Nasz brodzik CAYONOPLAN MULTISPACE przykuje wzrok w każdej łazience.

 

Cayonoplan Multispace

Umywalka ścienna Puro

Nasza elegancka prostokątna umywalka ścienna PURO została zaprojektowana przez słynną Anke Salomon. Inspirowała się ona najlepszym architektem tego świata: naturą. Dzięki estetycznemu wyglądowi ta umywalka szczególnie skutecznie wpasowuje się w naturalne łazienki. Zredukowane precyzyjne krawędzie umywalki zapewniają dużą przestrzeń wewnętrzną. Także ten produkt KALDEWEI, podobnie jak wszystkie nasze produkty, charakteryzuje się właściwościami typowymi dla stali emaliowanej. Powierzchnia jest odporna na zarysowania, a nasze umywalki są wyposażone seryjnie w higieniczny efekt perłowy.

 

Umywalka ścienna Puro

Od ponad 100 lat przekształcamy w KALDEWEI surowce naturalne w ponadczasowe i piękne produkty. Ponieważ KALDEWEI to tradycyjne przedsiębiorstwo rodzinne od wielu pokoleń, ekologia jest trwale zakorzeniona w naszym sposobie myślenia. Stal emaliowana KALDEWEI w 100% poddaje się recyklingowi i składa się w 20% ze stali przetwarzanej. Tym samym nasza stal emaliowana stanowi prawdopodobnie najbardziej perspektywiczny materiał do produktów sanitarnych, a tym samym kładzie podwaliny pod zrównoważone budownictwo. Także po produkcji i w transporcie uwidacznia się nasze proekologiczne myślenie. Działanie w sposób nieszkodliwy dla środowiska nie kończy się z wydaniem towaru. 

 

Więcej o zrównoważony rozwój

 

Dowiedz się więcej