(PL)
Aranżacja
Wymarzone łazienki
Dom nad jeziorem

Dom nad jeziorem

Witamy w tej wyjątkowej łazience na łonie natury – w otoczeniu fauny i flory oraz zapierającej dech w piersiach panoramy jeziora. Do zbudowania tej łazienki użyliśmy wyłącznie naturalnych materiałów: kamień, drewno, naturalne ściany i przedmioty łazienkowe ze stali emaliowanej KALDEWEI. Wanna, brodzik i umywalka są częścią naszej wyjątkowo przyjaznej dla środowiska limitowanej edycji nature protect.

Text:KALDEWEI
share

Za sprawą naszej limitowanej edycji nature protect wyznaczamy nową erę zrównoważonego projektowania łazienek. Najwyższa jakość w połączeniu ze znacznie niższym śladem węglowym. Z tego właśnie względu edycja limitowana jest uosobieniem LUXSTAINABILITY® – połączenia ekologii i luksusu. Do produkcji serii nature protect używamy stali bluemint® firmy thyssenkrupp, która generuje o 70% mniej emisji CO2. W efekcie nasza nadająca się do recyklingu stal emaliowana jest jeszcze bardziej przyjazna dla środowiska.


NATURE PROTECT

MIENA umywalka nablatowa misa

Dzięki delikatnym krawędziom i minimalistycznemu wzornictwu misa umywalkowa MIENA stanowi doskonałe uzupełnienie naturalnej łazienki. W połączeniu z naszym ekologicznym materiałem, jakim jest stal emaliowana, umywalka ta jeszcze lepiej integruje się z otoczeniem na łonie natury. Umywalka MIENA wchodzi w skład naszej limitowanej edycji nature protect. Produkcja tej misy umywalkowej pozwala na ograniczenie emisji CO2 o 21%. Doskonała kąpiel w każdym aspekcie.
 

MIENA

PURO DUO wanny

Któż nie chciałby tu zażyć kąpieli, wpatrując się zarazem w zieleń natury? Doskonale nadaje się do tego nasza wanna PURO DUO. Dzięki temu, że odpływ jest zlokalizowany pośrodku, również kąpiel we dwoje jest bardzo komfortowa. Seria produktów PURO DUO jest synonimem prostego, ponadczasowego wzornictwa. Wanny z wysokiej jakości stali emaliowanej to wybór na całe życie: są wyjątkowo wytrzymałe, trwałe i ekologiczne. Produkowane z przyjaznej dla klimatu stali bluemint® firmy thyssenkrupp, która generuje o 59% mniej emisji CO2.
 

Puro Duo

SUPERPLAN ZERO kapiel pod prysznicem

Nasz produkt SUPERPLAN ZERO stanowi część limitowanej edycji nature protect. Ten mistrzowski brodzik został stworzony przez berlińskiego projektanta Wernera Aisslingera i zachwyca oszczędną formą, w której najważniejsze są szczegóły, a także komfortowymi i zrównoważonymi właściwościami. Do jego produkcji użyto przyjaznej dla klimatu stali bluemint® pure firmy thyssenkrupp, która generuje o 55% mniej emisji CO2. 
 

Superplan Zero

Dowiedz się więcej