(PL)
Aranżacja
Wymarzone łazienki
Designerska łazienka

Designerska łazienka

Harmonijne kolory zainspirowane naturą. Szlachetne materiały, stylowe dodatki i przyciągające uwagę akcenty. Do tego wyroby łazienkowe z jakościowej stali emaliowanej.

W tej wymarzonej łazience po prostu wszystko pasuje!

Przejdź do planowania łazienki

Text:KALDEWEI
share

Wanna CAYONO DUO

Gorąca kąpiel, połączona z kojącym widokiem na zieleń. Czy można wyobrazić sobie lepsze miejsce i sposób relaksu na zakończenie dnia? Zanurz się w naszej wannie CAYONO DUO ze szlachetnej stali emaliowanej i ciesz się przestronnym wnętrzem, na tyle dużym, aby można było wygodnie się położyć. Dzięki temu, że odpływ jest zlokalizowany pośrodku, również kąpiel we dwoje jest bardzo komfortowa. Uczucie odprężenia utrzymuje się także po wyjściu z wanny, ponieważ dzięki łatwym w utrzymaniu czystości materiałom jej mycie jest dziecinnie proste. 

 

Cayono Duo

Powierzchnia prysznicowa CAYONOPLAN

Orzeźwiający początek dnia lub oczyszczający akcent po pracy, aktywności sportowej czy czasie wolnym – niezależnie od tego, kiedy bierzesz prysznic: CAYONOPLAN to brodzik dla Ciebie! Możesz wybierać z bogactwa wymiarów, kolorów i wykończeń powierzchni, indywidualnie planując swoją oazę relaksu. 

 

Cayonoplan

Umywalka PURO

Kolejnym wyjątkowym punktem tej łazienki jest umywalka PURO z eleganckiej stali emaliowanej. W połączeniu z designerskim oświetleniem, lustrem, wysokiej klasy armaturą oraz kontrastującą szafką tworzy idealnie spójny efekt. Umywalka wykonana z higienicznej i trwałej stali emaliowanej przekonuje nie tylko wyjątkowym designem – PURO jest także praktycznym towarzyszem codziennego życia. W starciu z pozbawioną porów i pokrytą emalią powierzchnią brud i bakterie nie mają żadnych szans. 

 

O stali emaliowanej

Warianty kolorystyczne

Odważ się na kolor – ciekawe możliwości zabawy designem są dostępne zwłaszcza dla powierzchni prysznicowych. Możesz idealnie dopasować powierzchnię prysznicową do wykończenia podłogi albo oprzeć się na kontraście. Dzięki eleganckim odcieniom z kolekcji Coordinated Colours Collection to żaden problem. Jasny jak piasek, szary jak łupek i ciepły jak ziemia – nasze kolory doskonale zgrywają się z naturalnym materiałem, jakim jest stal emaliowana. Wszystko za sprawą inspiracji czerpanej z natury. 

Designerska łazienka