(PL)
Aranżacja
Wymarzone łazienki
Berlińska łazienka w starej zabudowie
Wymarzone łazienki

Berlińska łazienka w starej zabudowie

Daj się zainspirować naszym pomysłom i zbieraj koncepcje dla swojej wymarzonej łazienki.

Do konfiguratora łazienek

Text:KALDEWEI
share

Ta wymarzona łazienka w berlińskim mieszkaniu starej zabudowy uwodzi ciepłymi, stonowanymi odcieniami. To wspaniałe doznanie: planowanie łazienki aż po najmniejszy detal. Mozaika na podłodze idealnie komponuje się z ciemną glazurą, która z kolei tworzy interesujący kontrast w stosunku do powierzchni prysznicowej, wanny i umywalki KALDEWEI. Z płaską powierzchnią prysznicową CAYONOPLAN, wanną CAYONO DUO i umywalką PURO S osiąga się idealne trójkowe rozplanowanie łazienki. Jeden materiał, uniwersalny styl: oto optymalne połączenie.

Powierzchnia prysznicowa, wanna i umywalka od KALDEWEI.
Idealne trójkowe połączenie do łazienki.

Wanna PURO DUO przekształca łazienkę w indywidualną oazę wellness. Klarowny i purystyczny design wpasowuje się idealnie w ogólny obraz i przykuwa wzrok w pomieszczeniu. Wanna z jej łagodnie przebiegającymi skosami grzbietowymi ma dużą objętość kąpielową i zapewnia szczególny komfort. Miejsca wystarczy także do relaksacyjnej kąpieli we dwoje. Jednak szlachetny design nie oznacza w żadnym razie skomplikowanej obsługi. Nasze produkty kąpielowe są wykonane z wysokiej jakości emalii stalowej i bez trudu wytrzymują obciążenia dnia codziennego. Materiał umożliwia łatwe czyszczenie, jest odporny na zarysowania i na uderzenia, a także na oddziaływanie chemikaliów. Zapewnia to jakość, którą można cieszyć się na nowo każdego dnia. I która długo się utrzymuje.

Do PURO DUO  >

Więcej o materiale  >

Wraz z naszą powierzchnią prysznicową CAYONOPLAN poranny prysznic staje się zmysłowym doznaniem. Wyróżnia się ona wśród innych powierzchni prysznicowych. Z 22 różnymi wymiarami i 17 kolorami jest to odpowiednie rozwiązanie do każdego designu łazienki. Masz wybór: chcesz dostosować kolorystycznie powierzchnię prysznicową do wykładziny podłogowej lub celowo zamierzasz stworzyć kontrast odcieni jasnych i ciemnych? Także instalator nie ma powodów do zmartwień: podobnie jak każde z naszych rozwiązań kąpielowych, CAYONOPLAN umożliwia prostą instalację. Można przy tym wybrać, czy instalacja będzie realizowana na płytkach, czy też całkowicie równo z podłogą. Możliwe jest jedno i drugie. Sam podejmujesz decyzję.
Zapoznaj się z naszym konfiguratorem produktów i zaprojektuj własną CAYONOPLAN.

KONFIGURACJA CAYONOPLAN  >

Uznana projektantka Anke Salomon wraz z umywalką nablatową PURO S doprowadziła nasz materiał, emalię stalową, do najpiękniejszych kształtów. Ta umywalka zachwyca czystością formy i pojemnością. A co najlepsze: jej utrzymanie jest bardzo proste. Dzięki efektowi perłowemu nie widać śladów wody, powierzchnia pozostaje czysta. Podobnie jak prysznic i wanna, także nasza umywalka PURO S umożliwia bardzo łatwe czyszczenie i jest szczególnie odpowiednia do codziennego użycia.
Tutaj dowiesz się więcej o korzyściach materiałowych emalii stalowej.

 

 

Do PURO S  >

Nie ma idealnego planowania łazienek. Zawsze przebiega ono indywidualnie. Dla każdego gustu i do każdej sytuacji przestrzennej mamy odpowiednie rozwiązanie. Czy to do małej łazienki, łazienki dla gości, przestronnej luksusowej łazienki lub wąskiej łazienki: z wannami, powierzchniami prysznicowymi i umywalkami z emalii stalowej otrzymujesz idealne produkty do indywidualnej, wymarzonej łazienki.

Zapewniamy wsparcie na drodze od inspiracji do konkretnego planu. Rozejrzyj się na naszej stronie i skorzystaj z praktycznego konfiguratora produktów, znajdź ekspozycję łazienkową w pobliżu swojego miejsca zamieszkania w wyszukiwarce ekspozycji lub zapoznaj się z możliwościami dopłat. Życzymy wielu emocji na drodze do wymarzonej łazienki. A jeśli potrzebujesz inspiracji i wsparcia: subskrybuj newsletter KALDEWEI. Bardzo nas to ucieszy!

Do newslettera  >

 

Berlińska łazienka w starej zabudowie