(PL)
Aranżacja
Referencje obiektowe

Ekologiczny domek z drewna bez kompromisów

Berlin

Ekologiczny domek z drewna bez kompromisów

„Projektując nasz ekologiczny domek z drewna nie chcieliśmy iść na żaden kompromis w kwestii zrównoważonego rozwoju, dlatego zdecydowaliśmy się na wyposażenie do łazienek marki KALDEWEI. Te misy umywalkowe, wanny i powierzchnie prysznicowe łączą ponadczasową estetykę z luksusowym charakterem i łatwymi w utrzymaniu powierzchniami. Są po prostu genialne!"

Dlatego właśnie w przypadku głównej łazienki wybór padł ostatecznie na misę umywalkową MIENA, wannę CENTRO DUO oraz powierzchnię prysznicową SUPERPLAN PLUS marki KALDEWEI. W szczególności obie misy umywalkowe MIENA nie tylko uzupełniają nowoczesny styl łazienki, lecz także są niezwykle odporne na codzienne użytkowanie. Stal emaliowana przekonała nas od samego początku, ponieważ idealnie wpasowała się w nasze ambicje zaprojektowania zrównoważonego i ekologicznego domu dla naszej rodziny. To samo dotyczy wanny CENTRO DUO, w której można zaznać prawdziwego relaksu i odprężenia. Wanna umożliwia kąpiel we dwoje, ponieważ odpływ znajduje się na środku. Wspólna kąpiel w CENTRO DUO to dla nas całkiem nowe doświadczenie: wanna szybko napełnia się wodą, a jej kształt idealnie dopasowuje się do ciała po obu stronach, dlatego oboje czujemy się w niej komfortowo. Nie zawsze jest jednak czas na kąpiel, dlatego ważny był dla nas również przestrzenny, zrównany z podłogą prysznic. Także ten produkt musiał spełniać wymagania dotyczące zrównoważonego charakteru i trwałości. Dlatego zdecydowaliśmy się na powierzchnię prysznicową SUPERPLAN PLUS marki KALDEWEI. Jej wzornictwo i funkcjonalność idealnie pasują do pozostałego wyposażenia łazienkowego i uzupełniają wygląd całości.

Jak w każdym projekcie budowlanym, pojawiły się także małe problemy. Łazienka dla gości jest niestety bardzo niewielka, dlatego trudno było dobrać do niej odpowiednie wyposażenie. Jednak firma KALDEWEI znalazła rozwiązanie także do tego pomieszczenia w postaci kompaktowej umywalki ściennej CONO. Zajmuje ona niewiele miejsca i idealnie wpasowuje się w małe pomieszczenia, takie jak nasza toaleta dla gości.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych łazienek i wybranych produktów. Dzięki KALDEWEI udało nam się całkowicie osiągnąć cele dotyczące zrównoważonych, wytrzymałych materiałów i ponadczasowego wzornictwa”.

 

Ekologiczny domek z drewna bez kompromisówEkologiczny domek z drewna bez kompromisówEkologiczny domek z drewna bez kompromisówEkologiczny domek z drewna bez kompromisów
KALDEWEI products:

MIENA

SUPERPLAN PLUS

CONO

CENTRO DUO

Town/city:Berlin

Powrót do przeglądu