1. ARANŻACJA
  2. Referencje obiektowe

AVOS Winzendorf

Winzendorf

AVOS Winzendorf

W gminie Winzendorf-Muthmannsdorf w Austrii idea zrównoważonego budownictwa spotyka się z wyjątkowym designem. Na działce o powierzchni 1600 m2, na terenie czynnej winnicy, wśród drzew winorośli, w absolutnej harmonii z otaczającą naturą stoi dom jednorodzinny. 

W tym wyjątkowym projekcie łazienkę umieszczono na antresoli. Centralnym punktem pomieszczenia, z którego rozciąga się fantastyczny widok na Engelsberg od północnego zachodu, jest zabudowana na równi z poziomem podłogi wanna Conoduo firmy KALDEWEI. Również w tym przypadku wyraźnie widać dążenie inwestora do stosowania rozwiązań przyjaznych środowisku.

,,Wanna wykonana ze stali emaliowanej doskonale komponuje się z otwartymi przestrzeniami, z różnorodnością pomieszczeń oraz pewną powściągliwością w zastosowaniu materiałów w tym obiekcie” – mówi Oliver Steinbauer.

Wzornictwo modelu Conoduo idealnie wpisuje się w stylistykę tego wyjątkowego miejsca. Conoduo charakteryzuje się purystycznym designem oraz ponadczasową elegancją, której dopełnieniem są delikatna pokrywa odpływu oraz pokrętło przelewu wykonane ze stali emaliowanej w kolorze wanny. To właśnie dzięki takim detalom wanna spełnia najwyższe standardy w zakresie wzornictwa oraz estetyki i doskonale komponuje się z charakterem tego unikalnego obiektu.

 


Source: © STEINBAUER architektur+design  

AVOS WinzendorfAVOS WinzendorfAVOS WinzendorfAVOS Winzendorf
Opening:

2018

KALDEWEI products:

Wanna CONODUO

Town/city:Winzendorf

Powrót do przeglądu