(PL)
Aranżacja
Planer łazienek online

PLANOWANIE ŁAZIENKI

Chciałbyś poddać swoją łazienkę renowacji, zmodernizować ją, przekształcić lub utworzyć zupełnie nową łazienkę? Chętnie udzielimy ci profesjonalnych wskazówek, udostępnimy planer łazienek online i przedstawimy koncepcje od planowania do gotowej wymarzonej łazienki.

Zacznij planowanie łazienki online

Planer łazienek online

Nasz planer łazienek online jest idealnym narzędziem do samodzielnego zaplanowania łazienki lub do zobrazowania tego, jak może wyglądać przyszła wymarzona łazienka.

Wraz z naszymi łazienkami poglądowymi można wybierać szablony planowania, które są bezpośrednio przyjmowane do wirtualnego planowania łazienki. Albo też można zaplanować własną wymarzoną łazienkę, odpowiednio do swoich wyobrażeń i oczekiwań. Wybierz kształt, dodaj okna i drzwi i wyposaż wirtualnie łazienkę we wszystko to, co chciałbyś mieć w jej rzeczywistym odpowiedniku. Wybieraj produkty KALDEWEI i dopasowuj je do pomieszczenia.

Masz optymalny plan łazienki? Prześlij lub przekaż gotowy plan ekspertowi KALDEWEI. Zrobione! Tak proste może być planowanie łazienki!

Przykłady & Szablony planowania łazienki


NASTĘPNIE WYBIERZ SZABLON DO PLANOWANIA ŁAZIENKI 3D:

Mała łazienka

Styl rustykalny

Marzenie na piasku

ŁAZIENKA W DUŻYM MIEŚCIE

NATURALNY STYL

Łazienka w Berlinie

Nasi eksperci od planowania łazienek zaprojektowali przykładowe łazienki, które są optymalne jako podstawa indywidualnego planowania łazienki. Znajdziesz tutaj przykłady dużych, średnich i małych łazienek, w których wszystko zostało optymalnie rozplanowane. Zacznij bezpośrednio planowanie łazienki online w 3D, klikając żądaną przykładową łazienkę i indywidualnie dopasowując układ pomieszczenia, wyposażenie itp.

Każdy chciałby mieć piękną, nowoczesną łazienkę. Konieczna w tym celu renowacja jest jednak często przesuwana. Z prostego powodu: z modernizacją łazienki kojarzą się nam ciągle jeszcze bałagan, wysokie koszty i duży nakład. Jednak nie musi tak być! Czasy, w których nowa łazienka oznaczała wysoki nakład czasowy, finansowy, a przede wszystkim kosztowała wiele nerwów, dawno minęły.

 

 

Zacznij planowanie łazienki online