INNOWACJE 2023

Poznaj wyjątkowe nowości produktowe i zanurz się w świecie Luxstainability®.

KALDEWEI to symbioza luksusu i zrównoważonego rozwoju.

Oto nasza filozofia:

Nowoczesny luksus wymaga zrównoważonego myślenia i postępowania.

Luksus oznacza przemyślane, atrakcyjne wzornictwo i szlachetne produkty, których funkcjonalność przez długie lata spełnia wszelkie wymagania użytkowników. Zrównoważony rozwój to uważne postępowanie z zasobami w procesie produkcyjnym. Długa żywotność produktu w połączeniu z możliwością recyklingu to najwyższa klasa, ponieważ pozwala użytkownikowi przez wiele dziesięcioleci cieszyć się produktem, który następnie ponownie rozpoczyna swoją drogę jako surowiec lub materiał z recyklingu, jako nowy wyrób bez utraty jakości.

Wybierając limitowaną edycję „nature protect”, decydujesz się na najwyższą jakość przy znacznie obniżonym poziomie emisji CO2.

 

Dowiedz się więcej o koncepcji Luxstainability®

 

*
Stal użyta w limitowanej edycji KALDEWEI „nature protect” odznacza się niską intensywnością emisji dwutlenku węgla, wynoszącą 0,6 t równoważnika CO2/t, co stanowi redukcję o 70% w porównaniu z konwencjonalną stalą thyssenkrupp.

Zgodnie z obowiązującymi warunkami gwarancji.

Planer łazienek 3D

Zaplanuj łazienkę wygodnie, we własnym domu, w konfiguratorze łazienek online KALDEWEI.

Więcej informacji

SUPERPLAN ZERO

Model SUPERPLAN ZERO to zabudowany w płaszczyźnie podłogi majstersztyk wykonany ze zrównoważonej stali emaliowanej. Brak zaznaczonych rantów oraz wyjątkowo precyzyjnie ukształtowane narożniki wyróżniają ten elegancki brodzik na tle płytek.

WIĘCEJ INFORMACJI

Różnorodność produktowa KALDEWEI


Czy to brodzik, wanna, czy też umywalka - stal emaliowana to nasz materiał i źródło inspiracji: dla najwyższej precyzji, ponadczasowej estetyki i innowacji technicznych. Zanurz się i odkryj idealną harmonię swojej łazienki. Duży wybór kolorów, kształtów i wymiarów gwarantuje dopasowanie właściwego produktu do wymarzonej łazienki.
 

WANNY

Wanny KALDEWEI oferują więcej niż inne wanny. Na czym polega różnica? Zaraz to pokażemy!
 

Więcej informacji

BRODZIKI

Nowoczesne brodziki znajdują się w jednej płaszczyźnie z podłogą. Brodziki montowane na równi z podłogą są produkowane przez KALDAWEI. 

Więcej informacji

UMYWALKI

Piękno uwidacznia się w całości. Perfekcja zaś – w szczegółach. Umywalki KALDEWEI stanowią połączenie obu tych cech.
 

Więcej informacji

 


„Od samego początku chcieliśmy, aby nasze łazienki powstawały we współpracy z KALDEWEI. Minimalizm, elegancja i jakość miały dla nas decydujące znaczenie, ponieważ nasze domki Tiny House powstają z myślą o tych właśnie kryteriach”.

 


Luca, Michael & Andreas, założyciele vagabundo Tiny Houses

zrównoważone materiały & wysoką jakość

"KALDEWEI łączy wszystko, co jest dla mnie ważne: zrównoważone materiały, wysoką jakość, uczciwe warunki pracy i piękne wzornictwo. Dzięki temu mam gwarancję, że przez długi czas będę mogła korzystać z umywalki, brodzika i wanny oraz nie będzie to odbywać się kosztem innych."

 

Elisabeth Jacobs, założycielka ElisabethGreen.com

Najważniejszy jest zamknięty obieg

„Rozwiązania łazienkowe ze stali emaliowanej cechują się wysoką jakością, są łatwe w czyszczeniu i mają długi cykl życia. Gdy materiał ulegnie zużyciu, można go przetopić i przetworzyć na wyrób łazienkowy o identycznej jakości. Ważne, aby zachować obieg zamknięty”.

 

Tina Kammer, architekt i założycielka platformy InteriorPark

Inteligentne rozwiązania dla profesjonalistów

„Jako specjalista branży sanitarnej, grzewczej i klimatyzacyjnej przykładam dużą wagę do łatwości instalacji. W przypadku KALDEWEI widać, że marka nie poprzestaje na projektowaniu pięknych produktów z myślą o moich klientach, ale również w praktyczny sposób podchodzi do kwestii montażu: zaczynając od ram montażowych, przez płyty na uszczelnieniu kończąc – w KALDEWEI nie zapomniano o niczym”.
 

Sandra Hunke, mechanik instalacji sanitarnych, grzewczych i klimatyzacyjnych

Połączenie stylowego wyglądu i innowacji

„Wybierając wyposażenie łazienki, kierowaliśmy się designem, zrównoważonymi materiałami oraz jakością. Ponadczasowa i prosta forma misy umywalkowej MIENA, jak również innowacyjny projekt powierzchni prysznicowej NEXSYS od razu nas ujęły. Przekonał nas również materiał, czyli stal emaliowana – o odpornej powierzchni, który w przyszłości można w zrównoważony sposób poddać recyklingowi”.
 

Talitha i Michael Bainbridge z firmy ZWEIDesign

Ponadczasowy design w oprawie zrównoważonego materiału

„Stal emaliowana to niezwykle zrównoważony i maksymalnie wytrzymały materiał. Kupując produkt marki KALDEWEI, możemy cieszyć się nim całe życie. Dlatego tak ważną rolę pełni ponadczasowy design. Na pierwszym miejscu stoją proste, estetyczne formy – takie, jakie można znaleźć w naturze. W ten sposób powstają elementy wyposażenia łazienki, które swoją estetyką są w stanie poruszać ludzi i dawać im radość”.

Anke Salomon, projektantka

KALDEWEI w najlepszych hotelach na świecie


Architekci i projektanci z całego świata cenią KALDEWEI za trwałe i uniwersalne, piękne produkty, a także za kompetencje łazienkowe i gotowość przekształcania oczekiwań klienta i wymogów rynkowych w atrakcyjne rozwiązania. Niektóre owoce tego partnerstwa przedstawione są tutaj.
 

HYATT Majorka

KEMPINSKI KUBIE

CAPITOL SINGAPURU

V TOWER PRAGA

FOUR SEASONS

LE ROCH PARYŻ

Ausgezeichnetes Design

Naturalny materiał w najpiękniejszej postaci: za wzornictwo naszych wanien, brodzików i umywalek otrzymaliśmy ponad 150 wyróżnień. To sprawia, że jesteśmy najczęściej nagradzanym producentem łazienek na świecie. Oprócz projektowania własnych kreacji pracujemy współpracujemy z renomowanymi designerami.

 

Kontakt do KALDEWEI


Masz pytanie dotyczące naszych produktów lub konkretną sprawę? Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy.
Jesteśmy do dyspozycji: telefonicznie, a także online poprzez e-mail!
 

KALDEWEI Polska Spółka z o.o.
ul. Słowikowskiego 1a • 05-090 Raszyn

Phone: +48 22 7201603

E-Mail: poczta[at]kaldewei.pl

Jesteś instalatorem, architektem lub partnerem handlowym?
Tutaj znajdziesz osobę do kontaktu KALDEWEI w swojej okolicy.

 

Kontakt